Regionální

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci

souhrn

Ve dnech 9. – 13. Června zřídil Výbor strany prefektury Gannan a vláda státu delegaci, která odjela do Tchien-ťinu na podporu tibetského prostoru Gannan a okresů a krajů pro spolupráci při zmírňování chudoby mezi východem a západem a podepsala „Dohodu o spolupráci v oblasti pomoci“. dále prohlubovat všestranné, víceoborové a hloubkové výměny a spolupráci s městem a okresem Tianjin. Li Shuqi, místostarosta města Tianjin, se zúčastnil souvisejících aktivit.Li Shuqi řekl dále

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci-0

  Ve dnech 9. – 13.

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci-1

   Června zřídil Výbor strany prefektury Gannan a vláda státu delegaci, která odjela do Tchien-ťinu na podporu tibetského prostoru Gannan a okresů a krajů pro spolupráci při zmírňování chudoby mezi východem a západem a podepsala „Dohodu o spolupráci v oblasti pomoci“. dále prohlubovat všestranné, víceoborové a hloubkové výměny a spolupráci s městem a okresem Tianjin. Li Shuqi, místostarosta města Tianjin, se zúčastnil souvisejících aktivit. Li Shuqi uvedl, že v dalším kroku, na stávajícím základě, bude Tianjin nadále zvyšovat svou pomoc prefektuře Gannan se zaměřením na modernizaci a posílení čtyř klíčových oblastí průmyslové pomoci, pomoci v oblasti odborného vzdělávání, pracovní spolupráce a podpory talentů.

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci-2

   vynaložit veškeré úsilí, aby pomohla prefektuře Gannan zvítězit v boji proti chudobě a dosáhnout cíle zmírnění chudoby podle plánu. Uvádí se, že delegace prefektury Gannan byla v okrese Hexi ve městě Tianjin,Osm spárovaných asistenčních oblastí, včetně Heping District, Dongli District a Binhai New District, vedlo diskuse o podpoře dohazování a šlo do místních charakteristických měst, komunitních nemocnic, škol a dalších míst, aby provedli terénní vyšetřování. Spárované okresy a okresy podepsaly celkovou rámcovou dohodu o spolupráci a zvláštní dohodu o spolupráci při spolupráci na základě jejich skutečných podmínek a souhlasily, že plně využijí své výhody.

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci-3

  Zvýšit protějškovou pomoc v oblastech průmyslového dokování a pomoci, rozvoje kulturního cestovního ruchu, vzdělávání a zdravotnických služeb a kádrového výcviku a výměn.

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci-4

   Podle zpráv činila od roku 2012 do roku 2016 protějšek Tianjinu tibetskému regionu Gannan 236 milionů juanů při rekonstrukci po zemětřesení, výstavbě infrastruktury, rozvoji charakteristického průmyslu, vzdělávání a výcviku talentů, hospodářské a obchodní spolupráci a výměně. Bylo realizováno 86 projektů pomoci v oblasti lékařských a zdravotnických služeb a zlepšení bezpečnosti živobytí lidí, které účinně vyřešily problémy omezující ekonomický a sociální rozvoj prefektury Gannan. V letošním roce obě strany zavedly spárovaný pracovní asistenční mechanismus okresu a kraje, který otevřel široký prostor pro hloubkový rozvoj protějškové pomoci a stále rozsáhlejší spolupráci a výměny mezi těmito dvěma místy.

Prefektura Gannan šla do Tchien-ťinu, aby odpovídala protějškové asistenční práci-5

(Reporter Zhao Mei).