Kultura

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)

souhrn

Yaxin.com (Yu Jiangyan, hlavní reportér Morning Post) Melouny jsou kulatého nebo oválného tvaru. Co si myslíte, když uvidíte hranaté melouny? Pracovník skupinové farmy v Sin-ťiangu nyní vypěstoval čtvercový meloun. V současné době je v Turpanu sezóna raně zralých melounů. Reportér se včera od 221. pluku 12. divize sboru dozvěděl, že se letos Yan Mingshan, zaměstnanec 4. roty pluku, pokusil vypěstovat hranaté melouny .V 6

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)-0

  Yaxin. com (Yu Jiangyan, hlavní reportér Morning Post) Melouny jsou kulatého nebo oválného tvaru. Co si myslíte, když uvidíte hranaté melouny? Pracovník skupinové farmy v Sin-ťiangu nyní vypěstoval čtvercový meloun.

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)-1

   V současné době je v Turpanu sezóna raně zralých melounů. Reportér se včera od 221. pluku 12. divize sboru dozvěděl, že se letos Yan Mingshan, zaměstnanec 4.

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)-2

   roty pluku, pokusil vypěstovat hranaté melouny . Na místním festivalu sběru melounů, který se konal 3. června, se tento čtvercový meloun stal vrcholem. Turisté z celého Sin-ťiangu fotografovali s hranatým melounem.

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)-3

   Výsadba: Forma vyrobená ze skla je umístěna na melounu. Yan Mingshan pěstuje melouny téměř 20 let a je velkým farmářem raných melounů v pluku 221. „Každý rok pěstuji melouny, prodávám melouny, pěstuji melouny,Prodej melounů . .

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)-4

  . Můžeme inovovat pěstování a prodej melounů, aby se melouny mohly prodávat za lepší cenu? "Yan Mingshan si pomyslel. Potom na internetu prohledal, že na pevnině jsou čtvercové melouny a že čtvercové melouny se velmi dobře prodávají v Japonsku a Rusku. V ruských supermarketech se čtvercový meloun prodal za 5300 juanů a stal se nejdražší na světě vodní meloun.

Chovatelé melounů Xinjiang pěstují hranaté melouny za 168 juanů (na obrázku)-5

Drahý vodní meloun. .