Zápas

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají

souhrn

Securities Times (www.stcn.com) 14. června, Guangzhou Bandung: Defenzivně hledající minima na trhu. Tento týden vstoupil trh do pololetní bitvy s předstihem. Zdá se, že v USA existuje časový uzel datum oznámení zvýšení úrokových sazeb. Ztraceno. V tomto případě je rozumnou volbou zvolit index, který chcete ustoupit. Vidíme, že úprava od pondělí do úterý není tak ošklivá.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-0

 Securities Times (www.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-1

 stcn. com) 14. června, Guangzhou Bandung: Defenzivně hledající minima na trhu. Tento týden vstoupil trh do pololetní bitvy s předstihem.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-2

  Zdá se, že v USA existuje časový uzel datum oznámení zvýšení úrokových sazeb. Ztraceno. V tomto případě je rozumnou volbou zvolit index, který chcete ustoupit. Vidíme, že úprava od pondělí do úterý není tak ošklivá.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-3

 Místo toho projevil určitou trpělivost čekat a vidět. Upravením nesprávného období trhu může index na jedné straně ponechat určitý prostor pro šok pod pololetní hranicí; na druhé straně může využít příležitosti prolomit, až přijde čas . Pokud bude možné tuto hypotézu realizovat, její trend bude mít jistě multiplikační efekt.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-4

  Na technické úrovniV současné době je trh podporován 10denním, 20denním a 30denním klouzavým průměrem pod 3100 body.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-5

  To může přinejmenším vyhradit prostor pro krátkodobé výkyvy v indexu a je zde jen malý prostor pro přizpůsobení. Tlak na 60denní, 120denní a dokonce 90denní klouzavé průměry nahoře je ještě těžší.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-6

  Technický indikátor MACD indikátor Jin Cha má stabilní otevření a má tendenci překračovat osu 0. Celkový červený sloupec je relativně stabilní a přiměřený.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-7

 Ty přispívají k průlomu indexu později. Pokud však chce trh skutečně dosáhnout průlomu nahoru, musí být podporován mnoha faktory, zejména výše zmíněnou vnější silou.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-8

  Na základě výše uvedené analýzy, i když krátkodobý trh není tak silný, jak jsme si představovali, v tomto klidu existuje fatální odstrašující prostředek. Toto je také poslední tradice daná trhem k prolomení trhu. Pokud je jedna rána smrtelná, trh může jít dále, jinak poškodí ostatní a může způsobit, že trend opět poklesne. Pokud jde o operační strategii, doporučuje se, aby investoři zaujali defenzivní přístup a aktivně hledali minima na trhu, například šoky událostí zvyšování úrokových sazeb pohltí poklesy.

Shrnutí institucionálních strategií ráno 14. dne: naděje trhu se po objevení nových horkých míst na trhu nadále vzpamatovávají-9

  Pozice je stále řízena průměrem,Udržujte vhodnost pozice. Pokud jde o toto téma, vysoce kvalitní modré žetony jsou stále oporou a některé růstové akcie jsou vhodně rozděleny. Ningbo Haishun: Trh v zásadě věnuje pozornost doplňkovým ziskům v dolní oblasti. Věříme, že po krátkém období přizpůsobení vykázal trh v úterý trend jang a jin.

  Tři hlavní indexy rostly společně a trend malých a střední podniky byly silné. Počet společností s denním limitem rovněž překročil 60 a šanghajský Composite 50, který v předchozím období pokračoval v nastavování nových maxim, v úterý mírně poklesl. Tento trend je v zásadě v souladu s našimi předchozími předpovědi. Trh je v zásadě ve spodní části.

  Když je základní deska stabilní, malé a střední podniky převzaly rostoucí vlajku a relativně slabý GEM v rané fázi bude je těžké spadnout a nastavit nové minimum.

  Přestože objem obchodování je trochu nedostatečný,Ale je to spíš kvůli úpravě smršťování některých modrých třísek, ale GEM má velký objem. Pokud jde o odvětví, kromě výše zmíněného vysokorychlostního převodu nových zásob se znovu objevil denní limit. Nové energetické lithiové baterie a těžba uhlí jsou také novými světlými místy.

  Trh má dostatečná očekávání pro Fed zvýšení úrokových sazeb. Jakmile jsou boty na zemi,Zásoby uhlí, které byly upraveny v rané fázi, mohou zaznamenat novou vlnu zisků.

  Pokud jde o provoz, doporučuje se, aby investoři zasáhli při vyjednávání o malých a středních odrůdách tržní hodnoty s úpravami dna, aby vyrovnali trh. Investice Kede: Nové hotspoty způsobí oživení trhu a v úterý vzroste index akciových trhů v Šanghaji a Shenzhenu.

  Kolektivní nárůst zásob zdrojů vytlačil šanghajský složený index z dobrého trhu.

 Šanghajský složený index opět v úterý uzavřel na pětidenní hranici, což je příznivější ukazatel pro krátkodobý trh. Díky růstu hlavní desky si index ChiNext vedl v úterý také relativně dobře a růst v úterý patří k obecnému růstu celého trhu. V důsledku vzniku nových horkých míst na trhu se očekává, že odskočení na hlavním trhu s deskami bude pokračovat. 1.

  Příležitosti pro zásoby zdrojů Hlavní hnací silou pro růst trhu v úterý byly zásoby zdrojů. Počet zásob rostoucích v odvětví neželezných kovů je relativně vysoký. Pokud jde o nárůst zásob zdrojů, věříme, že to bude mít v blízké budoucnosti lepší udržitelnost.

  Zaprvé, mezinárodní ceny zlata dosáhly za poslední měsíc relativně dobrého růstu. Zároveň se v důsledku přizpůsobení domácích akciových trhů odpovídajícím způsobem upravily i zásoby zlata. Trend akcií zlata zaostává za trendem mezinárodních cen zlata,Je vytvořena příležitost pro krátkodobou nůžkovou mezeru, která je na trhu poměrně vzácná.

  Zadruhé, soudě podle posledních trendů na mezinárodním trhu, trendy na evropských a amerických akciových trzích a futures na kov se všechny relativně zrychlily. Trend zásob domácích zdrojů je však relativně pomalý, což je zřejmá příležitost krátkodobého provozu, kterou přináší trh s futures.

  Třetí,V důsledku zvýšení mezinárodních cen futures na kovy v první polovině roku se zlepšila také výkonnost tuzemských společností zabývajících se barevnými kovy. Před příchodem vlny výkonu zprávy v polovině roku se očekává, že si tento zlepšující se trend získá pozornost trhu. Nejdůležitějším bodem je, že po srovnání relativních trendů zásob zdrojů během nedávného oživení indexu stojí za to uchopit příležitost vyrovnat zisky. 2.

  Technická výkonnost Shanghai Composite Index se v úterý odrazil nad pětidenní hranici, ale největším problémem je stále objem obchodování. Je to podruhé, co Shanghai Composite Index nedávno prolomil pětidenní linii. V krátkodobém horizontu existuje šance vytvořit technickou jednodenní linii dlouhého jangu. Největší nejistota v blízké budoucnosti pochází z objemu transakcí, objem trhu v úterý se může ve srovnání s pondělním zmenšit.

 Ve stavu, kdy se objem může zmenšit, však trh vytvořil trend společného růstu hlavní desky a ChiNext.

  Soudě podle tohoto trendu si tok tržních fondů zaslouží trvalou pozornost.

  Technicky vzrostl denní indikátor KDJ znovu, ale v krátkodobém horizontu to má jen malý efekt, hlavně věnovat pozornost tomu, kdy KDJ opět vytvoří vysoký kříž.

 V té době budeme uvažovat o konci oživení trhu s hlavními deskami. Investice Qian Kun: Horká místa jsou příliš rozptýlená a síla vzestupu je obtížné udržet malý vzestup trhu v úterý, což je obecná situace vzestupu.

  Malý a střední Chuangputians oslavil stejný vzestup. Další interpretace tržní aktivita spočívá v tom, že horká místa jsou rozptýlena a neexistuje logická hlavní linie. Na úterním trhu byl nárůst mírný a objem obchodů se zmenšil.

 Žhavá místa na disku jsou příliš rozptýlená, takže je obtížné udržet to vzhůru. V případě nedostatečného finančního prostředí se zaměřte na klíčové průlomy.

  Po zahřátí trhu se horká místa postupně rozšíří a čas a prostor na trhu budou dostatečnější.

  Obecný vzestup nedostatku finančních prostředků nebude zajít příliš daleko. Soudě podle trendu v úterý nemusí 28. rotace ještě skončit.

 Dejte si pozor, aby se předměty předmětu odrazily a přilákaly více. Držte pozice a počkejte a uvidíte, a buďte opatrní ohledně malých a středních podniků, které nemají žádný výkon. Investice do Rongwei: Krátkodobý vzestupný vzorec je zřetelnější. Ačkoli objem trhu není příliš silný, díky týdennímu vzestupu K-linie se krátkodobý vzestupný vzestup stal zjevnějším.

  Soudě podle výše uvedených technických vzorů vstoupil akciový index do střednědobého vzestupného procesu. Ať už však akciový index roste nebo klesá, rozhodně nejde o jednostranný vzorec, zvláště když množství energie není dokonalým časovým obdobím. V současné době čelí vzestupný trend akciového indexu potlačení 60denního klouzavého průměru.

  Ve spojení s nedávným nepřetržitým růstem má trh určité technické úpravy a riziko se zvyšuje. A ze zpráv v poslední době bzučí regulátory trhu. Akciový index minulý týden přinesl silné oživení.

  Důležitým faktorem bylo také zpomalení tempa IPO. Schválení 8 nových emisí akcií v tomto týdnu překonalo očekávání trhu. Váha musí být odplavena.

  Za impulzivních podmínek jednotlivých zásoby, dlouhé pozice Získal dobrou příležitost k vyčištění, takže krátkodobá beztíže velkého inventáře velmi pravděpodobně poklesne; předmět disku se nezvětší,Stačí udržovat jednotlivé akcie a podílet se na krátkodobém spěchu, který aktivně přináší některá humbuk témata.

  Po neustálém růstu ukázal index šanghajské burzy trend úprav, který na určité úrovni uvolnil akumulovaná rizika a dále ustoupil, aby položil pevný základ. Proto můžete mít optimistický přístup k širšímu trhu.

  Úterní krok zpět je zároveň také lepším nákupním bodem. Zaměřte se však na populární přední akcie. Luojia Investment: Stále se vyplatí těšit na silný vzorec 1.

  Trhy v Šanghaji a Shenzhenu se v počátcích obchodování otevřely nízko. Kulturní, vzdělávací, volnočasové, denní chemické a automobilové odvětví mírně vzrostly, zatímco elektrické spotřebiče, hotel, stravování a pojištění sektory patřily k největším pokleslům.

  Poté, co počáteční akciový index mírně vzrostl, došlo k rozdělení výkonnosti, avšak díky silné podpoře uhelného a neželezného sektoru dosáhl šanghajský index i nadále vzestupného trendu. Odpoledne v podstatě udržoval houpačku a nakonec dosáhl stabilního uzavření a objem obchodování se z předchozího obchodního dne zmenšil.

  2.

  Soudě podle současného provozního trendu trhu se krátkodobý trh může i nadále prohlubovat a investoři musí věnovat pozornost kontrolním pozicím.

  3. Výkonnost trhu v úterý se lišila. Akcie modrého čipu druhé úrovně, jako jsou Nonferrous Metals a Coal Co. , dosáhly doplňkových zisků.

  Banky se silnými nedávnými výkony,Byl upraven pojišťovací sektor. Současně s tím, jak pokračovala diferenciace akcií modrých čipů a vzestup odskočení GEM, se úterní intraday blížil hranici 1 800 bodů. Autor věří, že nedávný trh je ve fázi turbulencí a dna, takže rozdíly a diferenciace jednotlivých akcií se vždy objevovaly střídavě. Dnešní akciový index se tedy nepochybně opět blíží fázi směrového výběru.

 Nakonec index GEM musí potvrdit platnost průlomu 1 800 bodů, jinak je vysoká pravděpodobnost pokračování v provádění šokové houpačky.

  Na základě výše uvedené predikce se doporučuje, aby investoři stále měli tendenci ovládat své pozice, ale nemuseli se příliš starat o krátkodobé výkyvy akciových indexů.

  Relativní síla indexu se stále vyplatí těšit Investoři se možná budou chtít zaměřit na možnosti reboundu nedávných přeprodaných akcií. 4. Pokud jde o odvětví: (1) Logistický sektor může v krátkodobém horizontu zůstat silný, investoři mohou chtít věnovat pozornost poklesům. (2) Růst v potravinářském a nápojovém sektoru může být dále posilován a investoři mohou stále držet růst zásob.

  (3) Silný model farmaceutického odvětví může pokračovat a investoři mohou pokračovat v hloubení. Zhongfu Jinshi: Před vypracováním plánů věnujte pozornost trendu váhy. Oba trhy se v úterý otevřely níže. Šanghajský akciový index po otevření kolísal nahoru a do poledne mírně zrychlil.

  Odpoledne se v podstatě začal konsolidovat kolem 3150 bodů a nakonec se mírně uzavřel. Shenzhen Component Index si vedl výrazně silněji a nakonec vzrostl o více než 1% .

  Na horkém místě se ten den trh odrazil a akciový trh vykázal obecný vzestup.

  Konkrétně sektory zdrojů, jako jsou neželezné kovy, uhlí a ocel, zůstaly po celý den silné. Dobře si vedl také sektor automobilového průmyslu.

  Pojmy jako lithiové baterie, hořlavý led a vysoké dodací rychlosti vedly k oživení. Pojišťovnictví, civilní letectví, letiště a ropný sektor byly relativně slabé, zejména pojišťovací sektor s většími úpravami. Poté, co se široký trh v úterý otevřel níže, stabilně rostl a nakonec opět stál nad pětidenním klouzavým průměrem. Pokud jde o tržní výhled, jak jsme analyzovali dříve,Šanghajský akciový index ustoupil na 5denní klouzavý průměr a poté se opět posunul nahoru.

  Nadměrně prodávané motivy, jako je vysoká dodávka a převod, jsou upřednostňovány fondy.

  Je však třeba poznamenat, že 50 základních akcií Šanghajské burzy vedených pojištěním pod tlakem po celý den. V této souvislosti si šanghajský akciový index vedl výrazně.

  Je slabší než index shenzhenských složek, což také ukazuje, že ochota dělat více fondů není jednotná. Doporučuje se, aby investoři věnovali pozornost trendu váhového sektoru před vypracováním plánů.

 Investice Morgan Stanley: Trend odskoku není znám, vysoký prodej, nízký nákup, kontrola nákladů. Index v úterý kolísal výše a objem těchto dvou trhů se mohl ve srovnání s pondělkem nadále snižovat. Z technického hlediska, poté, co se index minulou středu odrazil ve velkém objemu, se objem obchodování začal krok za krokem zmenšovat. Na spodní pozici, pokud neexistuje odpovídající index s objemem obchodování, nebude schopen strávit pozdržení způsobené trvalým poklesem v předchozím období.

 Kromě toho bude akciový index v Šanghaji čelit tlaku ze 60denní a pololetní linie. V krátkodobém horizontu, pokud nebude existovat žádný objem, který by se indexu vyrovnal, musí získat hybnost prostřednictvím výkyvů do strany. Ze základního hlediska je tento týden likvidita stále těsná. Jistota je také zvýšení úrokových sazeb Fedu tento týden.

Rychlost emise IPO se zároveň postupně zotavuje. S přihlédnutím k vnitřním a vnějším negativním faktorům,Pokud jde o provoz, doporučuje se, aby investoři stále používali vysoký prodej a nízký nákup jednotlivých akcií ve svých rukou ke kontrole nákladů. Současně by se za předpokladu kontrolních pozic měli zaměřit na možnosti odrazu Oblast zálivu Hongkong-Macao, smíšená reforma a populace malých a středních společností, které se v rané fázi osvědčily jako dno. (Securities Times News Center).