Regionální

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce

souhrn

Od 12. do 13. června uspořádala Obecní úřad pro talenty a Městský úřad pro lidské zdroje společně řadu aktivit Mezinárodního fóra pro školení talentovaných talentů. Z události se reportér dozvěděl, že naše město zvyšuje své úsilí o pěstování mezinárodně kvalifikovaných talentů a v současné době uskutečňuje mezinárodní spolupráci v provozování škol s Německem, Británií, Kanadou, USA a dalšími zeměmi a regiony. Podle Si Qi, ředitele Městského úřadu pro lidské zdroje,u

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-0

  Od 12. do 13. června uspořádala Obecní úřad pro talenty a Městský úřad pro lidské zdroje společně řadu aktivit Mezinárodního fóra pro školení talentovaných talentů.

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-1

   Z události se reportér dozvěděl, že naše město zvyšuje své úsilí o pěstování mezinárodně kvalifikovaných talentů a v současné době uskutečňuje mezinárodní spolupráci v provozování škol s Německem, Británií, Kanadou, USA a dalšími zeměmi a regiony. Podle Si Qi, ředitele Městského úřadu pro lidské zdroje,V posledních letech naše město aktivně zkoumalo mezinárodní spolupráci. Mezi nimi se silnou podporou německé skupiny odborného vzdělávání pro bbw a spoléháním na Dongguan Technician College se naše město ujalo vedení při zavádění německého „dvojitého systému“ vzdělávání v provincii. V letošním roce nese spolupráce mezi oběma stranami ovoce a prvních 116 studentů, kteří získali německý certifikát IHK, uspěli.

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-2

   Certifikát IHK je autoritativní německé technické osvědčení,Byl uznán zeměmi Evropské unie a stal se technickým certifikátem, který lze použít v Evropě i ve světě. V současné době se šarže absolventů, kteří jsou držiteli certifikátů IHK, rychle dostala na technické pozice ve firmách. Kromě Německa Dongguan Technician College také spolupracovala na provozování škol s Velkou Británií, Kanadou, USA a dalšími zeměmi a regiony a otevírala 52 kurzů mezinárodní spoluprácePočet studentů ve škole dosáhl 1399.

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-3

   Když Yin Weimin, ministr ministerstva lidských zdrojů a sociálního zabezpečení, navštívil 16.

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-4

   dubna tohoto roku Dongguan, plně potvrdil opatření a účinnost mezinárodní spolupráce Dongguan Technician College při řízení škol. V této sérii aktivit na fóru německá odborná skupina odborného vzdělávání bbw a generální ředitel společnosti Bowei Technology Information Consulting (Suzhou) Co. , Ltd. Tebot podrobně vysvětlila model dvojího odborného vzdělávání v Německu.

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-5

  Poukázal na to, že čínský trh práce má tři zjevné trendy, a to přechod od tradiční masově vyráběné výroby zaměřené na člověka k inteligentní výrobě a výrobě zaměřené na technologie (Průmysl 4. 0); poptávka po vysoce kvalitních pracovních příležitostech je větší než nabídka ; poptávka po specializaci Požadavky dělnických pracovníků jsou stále vyšší. Věří, že to poskytuje velkou příležitost pro čínsko-německou spolupráci při internacionalizaci odborného vzdělávání.

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-6

  V současné době skupina odborného vzdělávání bbw zavedla projekty spolupráce v Dongguan, Suzhou, Wuxi, Taizhou a dalších místech. V budoucnu doufá v další rozšíření spolupráce při provozování škol v oblasti odborného vzdělávání v Dongguan. Reportér se dozvěděl, že kromě rozvoje mezinárodní spolupráce v provozování škol a společného pěstování talentů s mezinárodními odbornými dovednostmi naše město také posílilo model školení regionální spolupráce. Mezi nimi vysoce kvalifikované veřejné školicí středisko ve městě prohloubilo spolupráci s hongkonskou radou pro odborné vzdělávání, představilo špičkové zdroje odborného vzdělávání, jako je povrchová úprava průmyslu elektrolytického průmyslu, řízení stavebních projektů BIM, a otevřelo první hongkongský kurz profesionálního certifikátu.

Vysoká škola Dongguan Technician College otevřela 52 kurzů mezinárodní spolupráce-7

   držel na pevnině a proškolil více než 80 techniků.

.