Vzdělání

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu

souhrn

Zprávy z Dongguan Time Network Nedávno úřad pro správu vozidel oddělení dopravní policie úřadu veřejné bezpečnosti v Dongguanu (dále jen „úřad pro správu vozidel v Dongguanu“) zjistil, že několik prodejců automobilů přímo požádalo o povolení k pobytu v procesu prodeje auta zahraničním rezidentům a účtovaná částka. Poplatky agentury se liší a existují případy nepravdivých informací podvádějících k povolení k pobytu. za tímto účelem,12. června vydala správa vozidel Dongguan speciální

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu-0

  Zprávy z Dongguan Time Network Nedávno úřad pro správu vozidel oddělení dopravní policie úřadu veřejné bezpečnosti v Dongguanu (dále jen „úřad pro správu vozidel v Dongguanu“) zjistil, že několik prodejců automobilů přímo požádalo o povolení k pobytu v procesu prodeje auta zahraničním rezidentům a účtovaná částka. Poplatky agentury se liší a existují případy nepravdivých informací podvádějících k povolení k pobytu. za tímto účelem,Dne 12.

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu-1

   června vydala správa vozidel Dongguan „Oznámení o další regulaci ověřování údajů o adrese povolení k pobytu“ (dále jen „oznámení“), aby dále upravovala ověřování údajů o povolení k pobytu. Podle příslušných zákonů a předpisů země a provincie Kuang-tung musí cizí rezidenti, kteří si koupí auto v Dongguanu, předložit povolení k pobytu vydané Dongguanským úřadem veřejné bezpečnosti. Ověření informací o povolení k pobytu prováděné správou vozidel Dongguan se provádí v souladu s tímto nařízením.

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu-2

   Podle požadavků „Oznámení“ může kupující automobilu předložit svůj certifikát o nemovitosti a kupní smlouvu z Dongguanu (kupní smlouva musí obsahovat „Výsledky dotazu na informace o registraci nemovitosti“, které lze vytisknout v Městském úřadě pro správu bydlení nebo kanceláře správy měst a ulic) a osvědčení o sociální záruce (v blízké budoucnosti) obrat v sociálním zabezpečení Dongguan a karta sociálního zabezpečení po dobu delší než 3 měsíce,Můžete jít do Městského úřadu sociálního zabezpečení nebo pobočky sociálního zabezpečení každého města a ulice a požádat o tisk), živnostenského oprávnění a osobně (nemůžete to udělat) do kanceláře správy vozidel pro ověření na místě, kancelář správy vozidel vydá výsledky ověření po 5 pracovních dnech. Včera příslušná osoba odpovědná za správu vozidel Dongguan novinářům řekla, že je vydáno ověření povolení k pobytu před vjezdem motorového vozidla do domu.

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu-3

  Je v provozu téměř čtyři roky. „Oznámení“ je vydáno tentokrát za účelem další standardizace této práce. Podle odpovědné osoby byly předchozí ověřovací práce prováděny pouze v systému systému veřejné bezpečnosti a oddělení dopravní policie zaslalo oddělení veřejné bezpečnosti k ověření dopis.

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu-4

   Tentokrát otevření kanálů nemovitostí a sociálního zabezpečení pro ověření zkrátil časový limit pro ověření a účelem je ušetřit čas lidí.

Výsledky ověření nákupu automobilu Dongguan budou k dispozici po 5 pracovních dnech od povolení k pobytu-5

,Zároveň je ověření přesnější. ■ Vřelé připomenutí, že kancelář správy vozidel Dongguan připomíná veřejnosti, že okno pro přijetí povolení k pobytu bylo převedeno z druhého patra kancelářské budovy úřadu pro správu vozidel Dongguan do okna č. 37 v prvním patře. .