Domácí

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů

souhrn

„To'run 'business here is to'wait for' customers. Není třeba hledat vztahy, není třeba vyřizovat pochůzky, nízké náklady, vysoká účinnost, spravedlnost a spravedlnost.“ Zhu Shushen, obchodní ředitel kanceláře Huizhou Peking Zhongcheng Construction Supervision Co., Ltd., hovořil o místním „Intermediary Supermarket“ je plný vzrušení, „Naše kancelář byla založena méně než 3 roky a my jsme odtud obdrželi 86 objednávek.“. Huizhou zmínil Zhu Shushen

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-0

 „To'run 'business here is to'wait for' customers. Není třeba hledat vztahy, není třeba vyřizovat pochůzky, nízké náklady, vysoká účinnost, spravedlnost a spravedlnost. “ Zhu Shushen, obchodní ředitel kanceláře Huizhou Peking Zhongcheng Construction Supervision Co. , Ltd.

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-1

 , hovořil o místním „Intermediary Supermarket“ je plný vzrušení, „Naše kancelář byla založena méně než 3 roky a my jsme odtud obdrželi 86 objednávek. “. „Zprostředkující supermarket“ Chuej-čou, o kterém se zmiňuje Zhu Shushen, je inovativním opatřením na podporu „decentralizace, řízení a poskytování služeb“ administrativního schvalování zprostředkovatelských služeb, které je v zemi zkoumáno od roku 2014 v provincii Chuej-čou v provincii Kuang-tung.

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-2

  Za účelem odstranění „červené střechy“ zprostředkovatelských agentur a účinného odstranění „otočných dveří“ a „skleněných dveří“, aby vytvořil rovné podmínky, založil Huizhou v roce 2014 první web provincie. „Zprostředkující supermarket“ rekrutuje a prověřuje kvalifikované zprostředkovatelské agentury po celé zemi, aby se usadili, čímž přerušuje šedý zájmový řetězec zprostředkovatelských služeb pro některá vládní oddělení.

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-3

  zprostředkovatelské agentury. Zprostředkující agentury Projekty lze vybírat prostřednictvím veřejného náhodného výběru (méně než 500 000 juanů) a online nabídek (od 500 000 juanů).

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-4

 „Další projekt, který bude vypsán do výběrového řízení . . .

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-5

 “ V „Intermediárním supermarketu“ ve třetím patře Centra administrativních služeb Huizhou je v plném proudu činnost otevírání nabídek „online nabízení + náhodný výběr z počítače“. Na velké obrazovce se rychle posunul seznam zprostředkovatelů účastnících se dražení. Vládní pouliční osvětlení stojí 10 000 juanů,K účasti v soutěži přilákalo 47 společností zabývajících se poradenstvím v oblasti strojírenských nákladů z Guangzhou, Šanghaje, Changshy a dalších míst.

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-6

  Po 30sekundovém náhodném potřesení počítačem korálkami byla vybrána strojírenská společnost z Zhangzhou ve Fujian. Zhu Shushen uvedl, že takto společnost získala více než 80 nabídek a byla vybrána počítačem. „Zprostředkující supermarket“ poskytuje prostředí stejné konkurence.

Huizhou, Guangdong: „Zprostředkující supermarket“ přerušuje šedý řetězec zájmů-7

 Režim „Hledání projektů zprostředkovateli“ se změnil na „Hledání zprostředkovatelů pro projekty. “ „Jsme zahraniční společnost a nepředpokládali jsme, že budeme moci využívat platformu„ Intermediary Supermarket “k tak rychlému rozvoji.

  „Guangdong Cailian Purchasing Tendering Co.

 , Ltd. generální ředitel pobočky Huizhou Hong Zhiwei uvedl, že od vstupu do„ zprostředkujícího supermarketu “se podnikání společnosti v Huizhou zvýšilo z nuly na stovky milionů juanů.

 Hu Jianbin, člen Stálého výboru výboru městské strany Chuej-čou, uvedl, že provoz „zprostředkujícího supermarketu“ přerušil zprostředkovatelskou agenturu a závislost správní agentury. „Správní agentury již nejsou„ bannery “zprostředkovatelských agentur a zprostředkovatelské agentury již nejsou hosty správních agentur. „ Supermarkety zprostředkovatelů zacházejí s místními i zahraničními zprostředkovatelskými agenturami stejně. “ „„ Zprostředkující supermarket “Jedná se o účinný doplněk a rozšíření reformy transakcí s veřejnými prostředky.

  Vzhledem k tomu, že informace uchovávané stranami transakce jsou různé, musí vládní nebo podnikový projekt použít zprostředkovatelskou agenturu, aby při hledání služeb působila jako zprostředkovatel.

  V minulosti měly vládní agentury mnoho administrativních prověrek a schválení zprostředkovatelských služeb, náhodné poplatky a časově náročné. Některá vládní ministerstva zároveň určila jednu nebo malý počet zprostředkujících agentur, které budou dlouhodobě provádět projekty. Pronájem energie a převod výhod jsou téměř normální. Huang Juntang, zástupce ředitele úřadu pro rozvoj a reformu města Chuej-čou, je přesvědčen, že model otevřené nabídky „zprostředkujícího supermarketu“ otevřel „poslední míli“, kterou je obtížné zvládnout zprostředkovatelskými službami.

  Přístup Huizhou přilákal zprostředkovatelské agentury z celého světa. země ke vstupu. Data ukazují, že ke konci května tohoto roku, Chuej-čou "V „Intermediary Supermarket“ se usadilo celkem 1614 zprostředkovatelských agentur ve 42 kategoriích, s celkovým počtem více než 16 500 transakcí a hodnotou transakce 416 milionů juanů.

  Zatímco „zprostředkující supermarket“ rychle rostl, Huizhou vyčistil všechny kraje, okresy a oddělení. Bylo založeno téměř sto „zprostředkujících bank“ a byla vytvořena jednotná knihovna zprostředkujících institucí po celém městě, která by to vyřešila. “Fenomén „Hongding Intermediary“ a „intermediary non-intermediation“. V současné době se zkušenosti se stavbou „mezioborového supermarketu“ Huizhou rozšířily do dalších měst v Kuang-tungu a provinciích jako Yunnan, Hebei a Shandong.

(Ekonomický reportér Daily Zhang Jianjun).