Politický

Guangxi nově zvýšil vládní dluhové fondy na 36,2 miliardy juanů

souhrn

Za účelem podpory stabilního a rychlého rozvoje ekonomiky a společnosti v Kuang-si, po schválení Lidovým kongresem autonomní oblasti a vládou autonomní oblasti, vydalo ministerstvo financí autonomní oblasti nedávno 36,26 miliard juanů nových limitů dluhu ( nové dluhopisy) pro města a kraje v roce 2017, které se používají hlavně k ochraně projektů veřejné péče ve výstavbě. Následné financování. Podle požadavků politiky musí být nové dluhopisy vydané městům a krajům hlášeny Lidovému kongresu na stejné úrovni v souladu s postupy.Schválení vládou

Guangxi nově zvýšil vládní dluhové fondy na 36,2 miliardy juanů

Guangxi nově zvýšil vládní dluhové fondy na 36,2 miliardy juanů-0

  Za účelem podpory stabilního a rychlého rozvoje ekonomiky a společnosti v Kuang-si, po schválení Lidovým kongresem autonomní oblasti a vládou autonomní oblasti, vydalo ministerstvo financí autonomní oblasti nedávno 36,26 miliard juanů nových limitů dluhu ( nové dluhopisy) pro města a kraje v roce 2017, které se používají hlavně k ochraně projektů veřejné péče ve výstavbě. Následné financování.

Guangxi nově zvýšil vládní dluhové fondy na 36,2 miliardy juanů-1

   Podle požadavků politiky musí být nové dluhopisy vydané městům a krajům hlášeny Lidovému kongresu na stejné úrovni v souladu s postupy. Vláda schvaluje a zařídí jejich použití. V roce 2017 by měly být nejprve použity nové dluhopisové fondy k zajištění následného financování budovaných projektů veřejného blahobytu, ke zvýšení podpory pro zajištění zlepšení živobytí lidí a ekonomické strukturální přizpůsobení a k celkovému zajištění klíčových směrů určených ústřední a autonomní regiony a upřednostňovat zmírňování chudoby.

Guangxi nově zvýšil vládní dluhové fondy na 36,2 miliardy juanů-2

  , Vyvážený rozvoj povinného vzdělávání, železnice, dálnice,Investiční výdaje na významné veřejné sociální projekty, jako je budování kapacit primárních lékařských a zdravotnických zařízení, výstavba a rozvoj běžných silnic, renovace chudinských čtvrtí, městských podzemních komplexních potrubních koridorů a houbových měst, přísně kontrolují a zajišťují investiční projekty být financovány tržními metodami a nesmí se používat pro opakované účely Výdaje a rozhodně ukončit výdaje na projekty, které jsou výslovně zakázány ústřední vládou, jako jsou budovy, haly a haly.

Guangxi nově zvýšil vládní dluhové fondy na 36,2 miliardy juanů-3

  V zásadě by nově navýšené dluhopisové fondy měly být vyčerpány ve stejném roce, aby se zabránilo plýtvání nevyužitými prostředky. V současné situaci, kdy fiskální příjmy nadále rostou nízkou rychlostí a rozpor mezi příjmy a výdaji je výrazný, ministerstvo financí autonomního regionu aktivně studuje politiky, využívá příležitosti, překonává různé obtíže, organizuje emise dluhopisů, usiluje o urychlení uvolňování finančních prostředků a důrazně podporuje hospodářský a sociální rozvoj měst a krajů.

Guangxi nově zvýšil vládní dluhové fondy na 36,2 miliardy juanů-4

Letošní nová emise dluhopisů a emise jsou dřívější než loňský rok, což městům a krajům poskytuje více času na zajištění využití finančních prostředků. (Reporter / Zhou Hongmei).