Právní

Byla odhalena první demonstrační základna vzdělávání v oblasti daňového práva

souhrn

Ve zprávě ze dne 13. června zahájil úřad Haikou Municipal State Taxation Bureau a založil první demonstrační základnu výuky daňového práva v provincii na Haikou School of Economics. Podle zpráv Haikou Municipal State Taxation Bureau a Haikou School of Economics spolupracovaly na dlouhodobých daňových propagačních činnostech a dosáhly dobrých výsledků. Tentokrát se obě strany spojily a vybudovaly demonstrační základnu vzdělávání v oblasti daňového práva, která integruje reklamní, vzdělávací a demonstrační funkce.Dosažené

Byla odhalena první demonstrační základna vzdělávání v oblasti daňového práva

Byla odhalena první demonstrační základna vzdělávání v oblasti daňového práva-0

  Ve zprávě ze dne 13. června zahájil úřad Haikou Municipal State Taxation Bureau a založil první demonstrační základnu výuky daňového práva v provincii na Haikou School of Economics.

Byla odhalena první demonstrační základna vzdělávání v oblasti daňového práva-1

   Podle zpráv Haikou Municipal State Taxation Bureau a Haikou School of Economics spolupracovaly na dlouhodobých daňových propagačních činnostech a dosáhly dobrých výsledků. Tentokrát se obě strany spojily a vybudovaly demonstrační základnu vzdělávání v oblasti daňového práva, která integruje reklamní, vzdělávací a demonstrační funkce. Uvědomit si efektivní propojení mezi národním daňovým oddělením a školou a organickou kombinaci propagace kulturního vzdělávání a daní, aby popularizační aktivity daňového práva měly pevný a dlouhodobý model, který je důležitý pro hloubkovou popularizaci daňové právo, komplexní podpora zdanění v souladu se zákonem a vytvoření dobrého daňového právního prostředí, které má velký význam. S dobrým výukovým vybavením Haikou School of Economics,Demonstrační základna pro vzdělávání v oblasti daňového práva se začala formovat, s několika multimediálními učebnami vybavenými moderním hardwarovým a softwarovým vybavením.

Byla odhalena první demonstrační základna vzdělávání v oblasti daňového práva-2

   Obsah sloupce daňové publicity je živý a podrobný.

Byla odhalena první demonstrační základna vzdělávání v oblasti daňového práva-3

   Stala se důležitou platformou pro aktivity daňové reklamy a usnadňuje pravidelné zdanění. publicita. Příslušná osoba odpovědná za státní daňový úřad v Haikou uvedla, že městský státní daňový úřad v Haikou a Haikou School of Economics aktivně provádějí řadu praktických činností. Zintenzivnit práci v oblasti daní a popularizace práva a provést platby daní v souladu se zákonem a vybudovat harmonickou společnost dobrým trendem pro celou společnost.

Byla odhalena první demonstrační základna vzdělávání v oblasti daňového práva-4

.