Sdružení

Byla dokončena druhá fáze hlavního projektu Jinpan Night Market

souhrn

Reportér se 12. prosince dozvěděl z okresu Longhua, že hlavní projekt druhé fáze projektu Jinpan Night Market byl dokončen. Zahájení zkušebního provozu se očekává 22. června. Celková plocha projektu dosáhne 13 800 čtverečních metrů. Noční trh Jinpan se nachází na ulici Jinpan Road ve městě Chengxi v okrese Longhua. Po dokončení první fáze renovace a modernizace 3000 metrů čtverečních bude v dubnu tohoto roku provedena modernizace druhé fáze projektu.Rozumí se, že Jinpan

Byla dokončena druhá fáze hlavního projektu Jinpan Night Market

Byla dokončena druhá fáze hlavního projektu Jinpan Night Market-0

  Reportér se 12.

Byla dokončena druhá fáze hlavního projektu Jinpan Night Market-1

   prosince dozvěděl z okresu Longhua, že hlavní projekt druhé fáze projektu Jinpan Night Market byl dokončen. Zahájení zkušebního provozu se očekává 22.

Byla dokončena druhá fáze hlavního projektu Jinpan Night Market-2

   června. Celková plocha projektu dosáhne 13 800 čtverečních metrů. Noční trh Jinpan se nachází na ulici Jinpan Road ve městě Chengxi v okrese Longhua.

Byla dokončena druhá fáze hlavního projektu Jinpan Night Market-3

   Po dokončení první fáze renovace a modernizace 3000 metrů čtverečních bude v dubnu tohoto roku provedena modernizace druhé fáze projektu. Rozumí se, že druhá fáze projektu Noční trh Jinpan využije nečinnou půdu, která zbyla po přemístění továrny na automatické opravy, k „rozšíření“ stávající ulice s potravinami, zvýšení více než 200 provozních stánků a obchodů, zlepšení regionální kvality a vybudovat komplexnější funkce Charakteristický blok nočního trhu.

Byla dokončena druhá fáze hlavního projektu Jinpan Night Market-4

   Za účelem vyřešení problému s parkováním bude vybudováno speciální podpůrné parkoviště.

  Navrhněte více než 500 parkovacích míst pro elektrická vozidla a 200 parkovacích míst pro malá auta. Podle osoby odpovědné za noční trh Jinpan se výstavba nočního trhu řídí myšlenkou vytvoření vysoce kvalitního nočního trhu pro turisty a zahrnuje koncepci zelené ochrany životního prostředí. zařízení a vybavení na čištění a dezinfekci nádobí plně zohledňují požadavky specifikací „dvojí inovace“ a současně budují kompletní sanitační zařízení.

  Vylepšete systém pro sběr a přepravu odpadků a včasně odeberte a přepravte odpadky. Při renovaci fasády pokračujte v kombinování pobřežního volného času a komplexně vylepšujte světelné efekty a výzdobu nápisů. V současné době je dokončena hlavní část projektu a podpůrné vysoce kvalitní ekologické turistické veřejné toalety a smetiště. Propuštění pracovníci a domácnosti s nízkými příjmy představovaly téměř 60% obchodních obchodníků.

Očekává se, že projekt zahájí zkušební provoz 22. června a oficiálně zahájen začátkem července. (Haikou City vytváří národní sanitární město, Haikou City vytváří národní civilizované město, Haikou City vytváří kulturu, Haikou City Chuangwei, Haikou City Double Innovation).