Obchodní

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus

souhrn

Zdroj tohoto článku: Hyundai Express skóroval s hlavičkou Umtiti, Francie porazila Belgii 1: 0 a dostala se do finále mistrovství světa v Rusku. Je to potřetí za posledních 20 let, kdy Francie vstoupila do finále mistrovství světa, a to je jen jeden krok od znovuzískání slávy před 20 lety. Po návratu z finále Evropského poháru 2016, před začátkem tohoto mistrovství světa,Nikdo by si nemyslel, že tato skupina mladých lidí může jít celou cestu

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-0

 Umtiti skórovalo Francii, je jen jeden krok od mistra světa.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-1

  Zdroj: Hyundai Express Francie s hlavičkou Umtiti porazila Belgii 1: 0 a dostala se do finále ruského mistrovství světa. Je to potřetí za posledních 20 let, kdy Francie vstoupila do finále mistrovství světa, a to je jen jeden krok od znovuzískání slávy před 20 lety. Poté, co byl poražen ve finále Evropského poháru 2016,Před zahájením tohoto mistrovství světa by si nikdo nemyslel, že tato skupina mladých lidí se může dostat až do finále.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-2

  Ale trenér Deschamps použil přísnou disciplínu a pragmatismus, aby spojil tyto mladé talenty. Nyní má kapitán Deschamps, který před 20 lety držel Herkulesův pohár, opět příležitost dotknout se finálového zlatého poháru. Vraťme se k zápasu mezi Francií a Belgií,Francie zaujala na začátku hry obranný postoj a podala míč Belgičanovi.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-3

  Hazard opakovaně využíval průlomy k roztržení francouzské obranné linie. Paval, který hrál v tomto poháru, byl téměř úplně vyhozen do vzduchu, ale jeho průlom se nezměnil v efektivní útok.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-4

  Zatímco Belgie silně tlačí, Mbappé a Griezmann získali více prostoru před nimi. Díky tomu je francouzský protiútok ještě ostřejší. Francie má ve hře pouze 36% míče, ale počet střel je až 19krát, z toho je 5 terčů. Přestože Belgie má vysokou míru držení míče 64%, počet střel je pouze poloviční Francie.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-5

  Deschampsova taktika je velmi úspěšná.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-6

  Rozhodně se brání a brání se.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-7

  Nesleduje zbytečné držení míče. Rychle zatlačte útok dopředu, čímž soupeři nejvíce ohrozíte zadní linii.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-8

  Francie nechtěla ovládat míč, ale nechtěla více ovládat míč.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-9

  Vypadalo to pasivně, ale ve skutečnosti to díky efektivnímu vedení a umístění míče způsobilo velkou hrozbu pro belgickou bránu. Když se Francie ujala vedení, jejich rytmus hry byl jasnější a Deschamps, který byl známý svou stabilitou jako hráč, mával vlajkou. Všichni hráči stojí na svých obranných pozicích a nenechávají Belgii žádný prostor.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-10

  I když to trochu snížilo vzrušení ze hry, v semifinále není dovoleno dělat chyby při rozhodování o životě nebo smrti. Nakonec, pod Deschampsovou úspěšnou taktikou a silným výkonem hráčů, Francie nechala do konce 1: 0, což nám také umožnilo vidět pragmatismus, který připomíná učebnici, nad klasickou bitvou o fotbal pod kontrolou a pod kontrolou. V rámci Deschampsova tréninku je tento tým stále více a více úžasný.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-11

 Mohou odložit své tělo a použít obranný protiútok, aby neměli žádnou náladu, nebo mohou použít svůj nádherný útok, aby se jejich oponenti cítili špatně.

Belgie má vysoké skóre a opět brutálně vyhodí Deschampsův pragmatismus-12

Tento druh zmenšování a roztahování znemožňuje, aby se s nimi jakýkoli soupeř setkal. Deschampsova smlouva s Francouzským fotbalovým svazem vyprší v roce 2020. Tento tým,Možná nám to v budoucnu může přinést další překvapení. Klíčová slova Pompon: Belgium Deschamps World Cup.