Průzkum

S'-čchuan postaví komplexní kanál přepravy „Osm výstřelů a tři klouby“

souhrn

Securities Times (www.stcn.com) 14. června. Nedávno vydala zemská komise pro rozvoj a reformy provincie S'-čchuan „prováděcí plán na podporu integrovaného rozvoje dopravy a logistiky“ (dále jen „plán“). Do roku 2018 S'-čchuan otevře sdílený dopravní logistický systém. Zpočátku klesly celkové logistické náklady společnosti jako procento HDP na přibližně 17,5%.Do 2

S'-čchuan postaví komplexní kanál přepravy „Osm výstřelů a tři klouby“

S

  Securities Times (www.

S

  stcn. com) 14. června. Nedávno vydala zemská komise pro rozvoj a reformy provincie S'-čchuan „prováděcí plán na podporu integrovaného rozvoje dopravy a logistiky“ (dále jen „plán“).

S

   Do roku 2018 S'-čchuan otevře sdílený dopravní logistický systém. Zpočátku klesly celkové logistické náklady společnosti jako procento HDP na přibližně 17,5%. Do roku 2020 bude zpočátku zaveden nový systém rozvoje dopravní logistiky s informačním propojením, spravedlivými a řádnými trhy, bezpečným a efektivním provozem a celkové logistické náklady celé společnosti klesnou na přibližně 16% HDP.

S

   Podle zpráv z China Communications News čtrnáctého, podle „plánu“ Sichuan vybuduje komplexní dopravní koridor „Osm výstřelů a tři spojení“. „Osm výstřelů“ je 8 komplexních dopravních kanálů počínaje od Čcheng-tu, včetně kanálu Čcheng-severovýchod Sichuan-Peking-Tchien-ťin-Che-pej, kanálu Čcheng-severovýchod Sichuan-Jang-c'-ťiang, kanálu Čcheng-tu-Čchung-čching, kanálu Čen-ču-Jih Sichuan-Pearl Koridor Čcheng-tu - Panxi-ASEAN, jižní koridor S'-čchuan-Tibet, severní koridor S'-čchuan-Tibet, koridor Čcheng-tu-Lanxige; „Sanlian“Jedná se o sběrný a distribuční kanál pro hlavní přístavy zlaté vodní cesty řeky Yangtze, včetně kanálu Chongqing - jižní Sichuan - ASEAN, kanálu Shaanxi - severovýchod Sichuan - Chongqing a kanálu Lanyu. „Plán“ vyžaduje výstavbu 3 až 5 komplexních silničních přístavů, které jsou organicky napojeny na železniční nákladní stanice, přístavy, letiště atd.

S

  , 5 až 10 základních silničních přístavů, které jsou rychle napojeny na hlavní dopravní kanály, a dávku komplexních silniční přístavy. Dálniční porty základního typu jsou efektivně propojené a široce distribuované dálniční porty post-typu.

   „Plán“ rovněž navrhuje, aby celý logistický proces byl „systém jedné objednávky“, a bude první, kdo provede průlom ve dvou klíčových oblastech kombinované dopravy kontejner-železnice-voda a kombinované dopravy železnice-silnice a dosáhne jednoho -zastavit zásilku, jednorázové zpoplatnění a komplexní doručení.

(Securities Times News Center).