Stipendium

Doufám, že tento den brzy přijde

souhrn

Reportér položil otázky. Prezident Si Ťin-pching se tento týden setká s prezidentem FIFA v Pekingu. Budou obě strany diskutovat o možnosti hostit světový pohár v Číně? Navrhne Čína formálně nabídku na mistrovství světa 2030? „Je to podruhé, co jste se mě na tiskové konferenci ministerstva zahraničních věcí ptali na fotbal.“ Lu Kang nejprve řekl, že pokud se objeví zprávy o zahraničních aktivitách prezidenta Si Ťin-pchinga, okamžitě to uděláme.

Doufám, že tento den brzy přijde

Doufám, že tento den brzy přijde-0

  Guangzhou Daily News Mluvčí čínského ministerstva zahraničních věcí Lu Kang na pravidelné tiskové konferenci 12.

Doufám, že tento den brzy přijde-1

   prosince řekl, zda se Čína bude formálně ucházet o světový pohár 2030, a vyjádřil naději, že tento den přijde co nejdříve.

Doufám, že tento den brzy přijde-2

   Reportér položil otázky. Prezident Si Ťin-pching se tento týden setká s prezidentem FIFA v Pekingu.

Doufám, že tento den brzy přijde-3

   Budou obě strany diskutovat o možnosti hostit světový pohár v Číně?Navrhne Čína formálně nabídku na mistrovství světa 2030? „Je to podruhé, co jste se mě na tiskové konferenci ministerstva zahraničních věcí zeptali na fotbal. “ Lu Kang řekl, ze všeho nejdříve, pokud budou k dispozici zprávy o zahraničních aktivitách prezidenta Si Ťin-pchinga, zveřejníme je včas . Pokud jde o fotbal, samozřejmě doufáme, že posílíme spolupráci s FIFA a dalšími zeměmi v oblasti fotbalu. To rovněž přispívá k podpoře zlepšení úrovně čínského fotbalu.

Doufám, že tento den brzy přijde-4

„Pokud jde o to, zda se v budoucnu bude moci konat mistrovství světa, může mít tento sen mnoho Číňanů a já také doufám, že tento den brzy přijde. “ (Zhongxin).