Stipendium

Silný zásah proti nelegálním operacím našeho města je efektivní

souhrn

Reportér byl včera informován, že dopravní oddělení našeho města svědomitě provedlo nasazení centrály projektu odblokování dopravy „Krásný Nanchang · Šťastný domov“, zaměřilo se na celoměstskou speciální kampaň boje proti nelegálním operacím a dosáhlo zjevných výsledků. Za účelem úplného odstranění slepých úhlů a slepých úhlů v „boji proti nezákonnosti“ úřad městské dopravy aktivně koordinoval okres Xihu,Nově postavený okres plní úkoly územního řízení a spolupracuje s policejní stanicí South Station

Silný zásah proti nelegálním operacím našeho města je efektivní

Silný zásah proti nelegálním operacím našeho města je efektivní-0

  Reportér byl včera informován, že dopravní oddělení našeho města svědomitě provedlo nasazení centrály projektu odblokování dopravy „Krásný Nanchang · Šťastný domov“, zaměřilo se na celoměstskou speciální kampaň boje proti nelegálním operacím a dosáhlo zjevných výsledků. Za účelem úplného odstranění slepých úhlů a slepých úhlů v „boji proti nezákonnosti“ úřad městské dopravy aktivně koordinoval okres Xihu,Nově vybudovaná oblast implementovala odpovědnost za územní řízení a prováděla společné akce s policejní stanicí Jižní nádraží a útvary veřejné bezpečnosti letišť, aby se zaměřila na potlačování nelegálního provozu cestujících, jako je násilné získávání a nelegální získávání cestujících na nádraží a letištních oblastí a účinně potlačil dynamiku nelegálních operací. Pro klíčové body, jako jsou výstupní brány a klíčová období, jako je půlnoc, přijali úředníci donucovacích orgánů také rozmístěné stráže,Prostřednictvím mobilních inspekcí, tajných pozorování atd.

Silný zásah proti nelegálním operacím našeho města je efektivní-1

   Pečlivě sledujte podezření na nelegální provoz vozidel a získávání personálu a odvádějte dobrou práci při tajných návštěvách, vyšetřováních a shromažďování důkazů.

Silný zásah proti nelegálním operacím našeho města je efektivní-2

   Rozumí se, že od ledna do května letošního roku vyslala Městská přepravní kancelář více než 1 000 policistů, aby zkontrolovali více než 620 vozidel podezřelých z nezákonného provozu a vyšetřili a řešili nelegálně provozovaná vozidla 207krát.

Silný zásah proti nelegálním operacím našeho města je efektivní-3

  Efektivně udržovat pořádek dopravního trhu města.

Silný zásah proti nelegálním operacím našeho města je efektivní-4

(Niu Jiaqi, reportér Wu Chuan Yin Lingling).