Žena

16. Čína-Rusko zahájilo inovační investiční fórum

souhrn

Reportér se z Městského vědeckého a technologického úřadu dozvěděl, že druhé čínsko-ruské inovační investiční fórum se bude konat v Harbinu od 16. do 17. června. Toto fórum bylo uspořádáno na základě prvního rusko-čínského inovačního investičního fóra konaného v Moskvě, podporovaného příslušnými orgány obou zemí, a bylo zařazeno jako jedna z aktivit čtvrté čínsko-ruské výstavy. Téma tohoto fóra je „Provádět strategii „One Belt One Road“ a prohlubovat ji

16. Čína-Rusko zahájilo inovační investiční fórum

16. Čína-Rusko zahájilo inovační investiční fórum-0

  Reportér se z Městského vědeckého a technologického úřadu dozvěděl, že druhé čínsko-ruské inovační investiční fórum se bude konat v Harbinu od 16.

16. Čína-Rusko zahájilo inovační investiční fórum-1

   do 17. června. Toto fórum bylo uspořádáno na základě prvního rusko-čínského inovačního investičního fóra konaného v Moskvě, podporovaného příslušnými orgány obou zemí, a bylo zařazeno jako jedna z aktivit čtvrté čínsko-ruské výstavy.

16. Čína-Rusko zahájilo inovační investiční fórum-2

   Téma tohoto fóra je „Provádět strategii „Pás a cesta“, prohlubovat čínsko-ruskou inovační spolupráci a společně hledat cestovní mapu pro rozvoj integrace inovativních investic. “Čína a Rusko se na fóru zaměří na stav vývoje, trendy a potenciály inovativních investic pole mezi Čínou a Ruskem a přeshraniční čínsko-ruská spolupráce.

16. Čína-Rusko zahájilo inovační investiční fórum-3

   model high-tech průmyslu a financování projektů, čínsko-ruský model spolupráce v oblasti inovačních investičních fondů, čínsko-ruský společný mechanismus pro inovace a investiční operace atd. ,Demonstrovat nejnovější úspěchy ve vývoji čínsko-ruských investičních a technologických oborů, podporovat převod a transformaci čínsko-ruských high-tech průmyslových projektů a dále podporovat hloubkovou integraci čínsko-ruských investičních oblastí.

16. Čína-Rusko zahájilo inovační investiční fórum-4

Toto fórum pozve ruské společnosti rizikového kapitálu, inovační fondy zahraničních ekonomických bank, společnost pro rozvoj podnikání v Rostci a další známé zahraniční podniky a institucionální investiční obory, stejně jako průmyslové a komerční banky,Vedoucí představitelé známých tuzemských podniků, jako je Harbin Bank, Beijing Amphora Venture Capital Co. , Ltd. , Shenzhen Kegu Torch Fund, a zástupci různých inkubátorů a mezinárodních základen pro spolupráci v oblasti vědy a techniky v Kazachstánu, odborníci a vědci z univerzit, vědecký výzkum instituty a technologické společnosti Společně s osobou odpovědnou za vědecké a technologické projekty provedly hloubkové výměny čínsko-ruských inovačních investic. .