Zápas

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“

souhrn

Včera se v Harbinském paláci mládeže konala celostátní premiéra filmu „Red Line 2017“, prvního filmu v zemi odrážejícího příběh bezpečnostního dohledu. Tento film, napsaný a produkovaný harbinskými domorodci, a natáčený po celém Harbinu, bude k dispozici v divadlech po celé zemi 22. června. V posledních letech se v naší zemi často staly vážné a vážné bezpečnostní nehody, které způsobily těžké ztráty na životech lidí a národním majetku.A nehoda

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-0

 Včera se v Harbinském paláci mládeže konala celostátní premiéra filmu „Red Line 2017“, prvního filmu v zemi odrážejícího příběh bezpečnostního dohledu.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-1

  Tento film, napsaný a produkovaný harbinskými domorodci, a natáčený po celém Harbinu, bude k dispozici v divadlech po celé zemi 22.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-2

  června. V posledních letech se v naší zemi často staly vážné a vážné bezpečnostní nehody, které způsobily těžké ztráty na životech lidí a národním majetku. Pozornost se také stala příčinou nehody a pravdou za ní. „Red Line 2017“ je první domácí film, který poskytuje hloubkovou interpretaci pravdy o bezpečnostních nehodách.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-3

  Je založen na typických bezpečnostních nehodách, ke kterým došlo v posledních letech.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-4

  Vypráví příběh bezpečnostních supervizorů v první linii nebát se moci, bojovat proti korupci, odhalovat spiknutí za nehodou a odkrývat zákulisní příběh.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-5

 Na premiéře se jako speciální hosté představili špičkový režisér Wang Ye, celostátně uznávaný herec Hao Ping a známí místní umělci Wang Bo a Wang Yifeng v Longjiangu, aby se s diváky podělili o mentalitu filmové tvorby. Podle zpráv může Hao Ping, který je dobře známý svou hlavní rolí ve filmu „Snail House“, hrát tentokrát hlavní roli ve filmu. Herec „tajemníka Dakangu“ Wu Gang důrazně doporučuje.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-6

  Tento film je dalším protikorupčním mistrovským dílem představeným po filmu „The Name of the People“. Rozumí se, že film „Red Line 2017“ začal s tvorbou scénářů v roce 2014 a nakonec byl natočen v roce 2016.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-7

  Songbei Vláda okresu získala prostředky na natáčení pod vedením a podporou provinčních a obecních bezpečnostních kontrolních útvarů, celá scéna byla pořízena v Harbinu. Včetně velkého divadla Harbin, kostela Sophia, mostu Yangmingtan, dálničního mostu a dalších dominantních krajinářských architektur jsou všechny představeny ve filmu a stávají se vrcholem filmu. Scénárista, producent a většina herců filmu jsou současně z Harbinu, takže tento film má čistě harbinský původ. Hlavní tvůrčí tým filmu se zrodil převážně v 80.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-8

  letech.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-9

 Aby diváci jasně a přesně představili tvůrčí téma filmu, následovali Harbinovy ​​místní bezpečnostní inspektory, aby si je vyzkoušeli na vlastní kůži, a provedli komplexní vyšetřování a porozumění příslušných řídících agentur, odpovědných osob úrazového podniku, a rodiny mrtvých a zraněných pracovníků. „Fakta“ představují spodní linii stvoření a na produkci filmu je přizváno několik pracovníků bezpečnostního dohledu v první linii.

V Harbinu měl premiéru první film o bezpečnostním dohledu „Red Line 2017“-10

 Celý obraz incidentu byl divákům zobrazen téměř dokumentárním způsobem a důležitost bezpečnostních prací byla podrobně projednána ze tří úrovní vlády, podniků a jednotlivců.

Obsah byl šokující a přímo zaměřený na srdce lidé. .