Znalost

Za závažné porušení správy úvěrů byla zemědělské bance v Číně Anyue County pobočka pokutována 480 000

souhrn

Sina Finance News 5. září informovala, že web Čínské bankovní regulační komise zveřejnil formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích Ziyang Banking Regulatory Bureau, který penalizuje pobočku County Agricultural Bank of China Co., Ltd. Anyue za závažná porušení pravidel obezřetného provozu a byla uložena pokuta ve výši 480 000 RMB. Agricultural Bank of China Co., Ltd. Anyue County Sub-branch vážně porušila soud kvůli řízení bez půjčky

Za závažné porušení správy úvěrů byla zemědělské bance v Číně Anyue County pobočka pokutována 480 000

Za závažné porušení správy úvěrů byla zemědělské bance v Číně Anyue County pobočka pokutována 480 000-0

  Sina Finance News 5. září informovala, že web Čínské bankovní regulační komise zveřejnil formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích Ziyang Banking Regulatory Bureau, který penalizuje pobočku County Agricultural Bank of China Co. , Ltd. Anyue za závažná porušení pravidel obezřetného provozu a byla uložena pokuta ve výši 480 000 RMB.

Za závažné porušení správy úvěrů byla zemědělské bance v Číně Anyue County pobočka pokutována 480 000-1

   Dceřiná pobočka Agricultural Bank of China Co. , Ltd. v okrese Anyue vážně porušila pravidla obezřetného provozu a nepravidelné operace z důvodu neschopnosti spravovat půjčky. Porušení článku 46 „Zákona o bankovním dohledu a správy Čínské lidové republiky“ a článku 73 „Zákona o obchodní bance Čínské lidové republiky“.

Za závažné porušení správy úvěrů byla zemědělské bance v Číně Anyue County pobočka pokutována 480 000-2

Byly uloženy správní sankce a pokuta 190 000 juanů, celkem 480 000 juanů. Toto je formulář pro zveřejnění informací o správních sankcích úřadu Ziyang Banking Regulatory Bureau:Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Bankovní regulační komise Bankovní pokuty Populární doporučení Odložit Sina Finance Public Account na 24hodinové průběžné vysílání nejnovějších finančních informací a videí, další výhody pro fanoušky naskenovat QR kód k následování (sinafinance).