Průzkum

Da Lang pomáhal při stavbě 10. „Knihovny naděje“ v Shaoguanu

souhrn

Zprávy sítě Dongguan Time Network 9. června oficiálně vyplula desátá fáze charitativního projektu „Knihovna naděje“, kterou společně zahájil Výbor mládeže Ligy města Dalang a Dalangská dobrovolnická asociace. Knihovna 10. naděje se nachází ve vesnici Baishan Village Primary School, Langtian Town, Lechang City, Shaoguan City a má prospěch asi 100 studentů. Většina dobrovolníků se zúčastnila poprvé, ale pod vedením několika zkušených vedoucích týmu,Všichni začali vládnout

Da Lang pomáhal při stavbě 10. „Knihovny naděje“ v Shaoguanu

Da Lang pomáhal při stavbě 10. „Knihovny naděje“ v Shaoguanu-0

  Zprávy sítě Dongguan Time Network 9. června oficiálně vyplula desátá fáze charitativního projektu „Knihovna naděje“, kterou společně zahájil Výbor mládeže Ligy města Dalang a Dalangská dobrovolnická asociace. Knihovna 10. naděje se nachází ve vesnici Baishan Village Primary School, Langtian Town, Lechang City, Shaoguan City a má prospěch asi 100 studentů.

Da Lang pomáhal při stavbě 10. „Knihovny naděje“ v Shaoguanu-1

   Většina dobrovolníků se zúčastnila poprvé, ale pod vedením několika zkušených vedoucích týmu,Každý začal ovládat to podstatné a po hodině byly 4 knihovny složeny. Byla oficiálně dokončena nová knihovna Hope. Studenti základní školy Baishan již dlouho nedokázali zadržet vzrušení a vzrušení ve svých srdcích.

Da Lang pomáhal při stavbě 10. „Knihovny naděje“ v Shaoguanu-2

S úsilím studentů a dobrovolníků vložili do knihovny více než 2 400 knih o populární vědě, inspiraci, historii, literatuře a biografii . Všechny druhy knih byly správně umístěny a do rohu učebny byla přidána nová krajina „Knihovna naděje“. .