Společnost

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let

souhrn

Hualong.com, 14. června v 9 hodin, promývání nohou před spaním každý den může podpořit oběh čchi a krve, uvolnit svaly a svaly a vyvážit jin a jang. Nejprve si namočte nohy na 40 minut do teplé vody po dobu 20 minut, poté levou rukou přidržte přední část levého nártu a pravou rukou ji třikrát stáhněte nahoru a dolů po chodidle, dokud nebude chodidlo zahřeje se; poté držte pravou nohu pravou rukou a levou rukou ji třikrát potřete nahoru a dolů po chodidle.kroutit

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let-0

  Hualong. com, 14. června v 9 hodin, promývání nohou před spaním každý den může podpořit oběh čchi a krve, uvolnit svaly a svaly a vyvážit jin a jang. Nejprve si namočte nohy na 40 minut do teplé vody po dobu 20 minut, poté levou rukou přidržte přední část levého nártu a pravou rukou ji třikrát stáhněte nahoru a dolů po chodidle, dokud nebude chodidlo zahřeje se; poté držte pravou nohu pravou rukou a levou rukou ji třikrát potřete nahoru a dolů po chodidle.

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let-1

  Intenzita tření by měla být vhodná pro vaše pohodlí. Pohybujte prsty na nohou a otírejte si chodidla. Palec je cestou pro játra a slezinu.

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let-2

   Více pohybu palce může uvolnit játra a posílit žaludek a zvýšit chuť k jídlu. Protože kapiláry jsou po otření nohou ve stavu dilatace, vaše tělesná teplota mírně vzroste.

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let-3

   Neumývejte si nohy studenou vodou. Česání vlasů pro zdraví je staré rčení, pokud kamarádky mohou trvat na česání vlasů každý den před spaním,Výsledek můžete získat dvakrát s polovičním úsilím.

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let-4

   Starověcí lékaři prokázali, že na hlavě je mnoho akupunkturních bodů, které lze pomocí česání použít k masáži a stimulaci, uklidnit játra, povzbudit mysl, zmírnit bolest a zlepšit zrak. Zvláště u žen může česání vlasů odblokovat menstruační tok, vyčistit tok krve v hlavě, vyživovat vlasy a zabránit jejich vypadávání.

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let-5

   Když si česáte vlasy, musíte je česat úplně, bez ohledu na střed nebo obě strany hlavy, měli byste si je česat od linie vlasů po čelo až ke kořeni krku. Česání každé části nejméně 50krát výše je účinné a horní hranice závisí na tom, jak se pohodlně cítíte.

Dva návyky před spaním prodlužují život o deset let-6

Nejlepší je použít hřebeny na lesní roh, nefritové hřebeny a dřevěné hřebeny. Hualong. com komplexní.