Soutěž

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila

souhrn

Securities Times (www.stcn.com), 14. června, akcie A vítají čtvrtou zkoušku MSCI. Společnost MSCI rozhodla, že oznámí výsledky každoroční revize klasifikace trhu 21. června v pekingském čase. Výsledky kontroly budou nahrány na web MSCI po 4:30 ráno v Pekingu téhož dne. Po oznámení výsledků kontroly bude společnost MSCI pořádat dva mediální hovory

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-0

 Securities Times (www.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-1

 stcn. com), 14. června, akcie A vítají čtvrtou zkoušku MSCI. Společnost MSCI rozhodla, že oznámí výsledky každoroční revize klasifikace trhu 21.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-2

  června v pekingském čase. Výsledky kontroly budou nahrány na web MSCI po 4:30 ráno v Pekingu téhož dne. Poté, co budou oznámeny výsledky kontroly, MSCI uspořádá dva mediální konferenční hovory, aby odpověděl na otázky z médií. V tomto ohledu se analytik China International Financial Securities Li Lifeng domnívá, že ve srovnání s loňským rokem společnost MSCI navrhla novou, omezenou verzi mechanismu propojení.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-3

  Největším vrcholem programu je použití Šanghaje a Shenzhen Stock Connect místo QFII jako kanál pro zahraniční investory pro vstup a výstup z trhu s akciemi A. Prolomení omezení splácení kapitálu, výrazné zvýšení likvidity kapitálu dovnitř a ven. Očekává se, že pravděpodobnost zahrnutí akcií A do indexu rozvíjejících se trhů MSCI bude letos výrazně vyšší než loni.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-4

 Li Lifeng věří, že předchozí otázka omezení zahrnutí akcií A se zlepšila, ale „systém před schválením finančních produktů“ má stále určité překážky. Orgány dohledu mé země aktivně komunikují s mezinárodními investory. Současná vylepšení trhu s akciemi A ve srovnání s loňským rokem zahrnují: 1) Přijetí nového mechanismu propojení, který nahradí QFII, porušilo omezení splácení kapitálu. Na jedné straně to ukazuje pozitivní přístup MSCI k zahrnutí akcií A.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-5

  Na druhé straně mechanismus propojení prolomil omezení návratnosti kapitálu QFII a snížil riziko zahraničních investic. To je bezpochyby ta část letošního plánu, která přesahuje Výsledky šetření měly pozitivní dopad; 2) Po zavedení nových předpisů o pozastavení obchodování v květnu 2016Příliv pozastavení podílu na akcii A se výrazně zlepšil a současná míra pozastavení je na historicky nízké úrovni, což naznačuje, že implementace nových předpisů je docela účinná; 3) „Systém předběžného schválení trhu s finančními produkty podílu A“ stát se největší překážkou vstupu na trh podílů A do indexu rozvíjejícího se trhu MSCI.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-6

  Regulátor aktivně komunikuje s mezinárodními investory.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-7

  Guojin Securities poukázal na to, že pokud je nákup akcií A úspěšný,Krátkodobý příliv přírůstkových fondů je přibližně 11,7 miliard USD.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-8

  Vypočteno na základě počátečního poměru zahrnutí 5%, váhy akcií A v indexu MSCI Emerging Market, China Index, Asia (kromě Japonska) Index a Global Market Index v novém plánu jsou 0,5%, 1,7%, 0,6% a 0,1%. Pokud jde o měřítko, když je původně zahrnuto 5%, rozvíjející se trhy MSCI, asijské (kromě Japonska) trhy,Globální trh a čínský index přinese k akciím A přibližně 11,7 miliard amerických dolarů, což je přibližně 79,6 miliard RMB. Vzhledem k tomu, že do MSCIEM je zahrnut proces Tchaj-wanu a Jižní Koreje, společnost China International Finance Securities předpovídá, že v krátkodobém horizontu bude mít větší dopad na chuť k riziku.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-9

  Pozitivní symbolický význam je mnohem větší než skutečný finanční dopad. Ve střednědobém a dlouhodobém horizontu je výhodné zvýšit podíl institucionálních investorů.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-10

 RMB internacionalizace. Za předpokladu, že akcie A jsou zahrnuty do MSCI, na jedné straně, s ohledem na časové rozpětí od akciového indexu schváleného MSCI do skutečné úpravy indexu, přírůstkový kapitál nevstoupí na trh akcií A kolem druhého čtvrtletí roku 2018 ; na druhé straně je celkový teoretický přírůstkový kapitál 796 miliard juanů (a příliv je pomalý proces), ve srovnání se současným zůstatkem financování akcií A (867,3 miliard) a denním obratem (400-600 miliard),Je to opravdu „kapka do kbelíku“.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-11

  Z krátkodobého hlediska je tedy pozitivní symbolický význam mnohem větší než skutečný finanční dopad. Guojin Securities poukázal na to, že ve střednědobém a dlouhodobém horizontu zahrnutí zahrnutí akcií A do indexového systému MSCI podpoří přidělování mezinárodních fondů na čínský trh a podpoří internacionalizaci akcií A. Guojin Securities také věří, že pokud akcie A úspěšně vstoupí na trh, pomůže současné skupině udržet se v teple. “Posilňuje se styl „spotřeba, finance“ se zaměřením na jeho základní zásoby.

MSCI oznámila podrobnosti dne oznámení, agentura uvedla, že pravděpodobnost zahrnutí se významně zvýšila-12

169 základních akcií, které jsou potenciálně zahrnuty do MSCI, jsou všechny akcie typu „blue chip“ s velkou kapitalizací, které zaujímají relativně velký podíl v „spotřebě, financování“ a dalších průmyslových odvětvích Mezi prvních deset těžkých vah patří: Kweichow Moutai, Shanghai Pudong Development Bank, SAIC, průmyslová banka, Yangtze Power, China State Construction, Hikvision, Midea Group,Wuliangye, Čína Obchodníci Shekou. (Securities Times News Center).