Přírodní

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa

souhrn

Je osobní kancelář nekuřácké místo? V 8. patře kancelářské budovy, když kontrolní tým prošel kolem společnosti s názvem „Lizhengyuan Anti-Falfeiting Technology Company“, pracovníci Úřadu pro kontrolu tabáku ve městě prohlédli skleněnými dveřmi, že v nich drží ruku jeden muž v černém cigareta drží v jedné ruce šálek kouří při povzdechnutí na čaj. Inspektor vešel do své kanceláře,Muž v černém byl překvapen, ale

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Bao Wenjuan, korespondent Shen Weixin) Včera zahájilo nové kolo shenzenské kontroly tabáku „vymáhání práva“ „válka kolem“ čtvrtou operaci v kancelářské budově na Dawan Cultural Plaza v okrese Pingshan v Shenzhenu. Za pouhou hodinu policisté našli a potrestali čtyři kuřáky v prvním, čtvrtém a osmém patře kancelářské budovy. Společnost a společnost zabývající se správou kancelářského majetku byli potrestáni správními varováními a bylo jim nařízeno provést nápravu ve stanovené lhůtě. Je osobní kancelář nekuřácké místo? V 8.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-1

   patře kancelářské budovy, když kontrolní tým prošel kolem společnosti s názvem „Lizhengyuan Anti-Falfeiting Technology Company“, pracovníci Úřadu pro kontrolu tabáku ve městě prohlédli skleněnými dveřmi, že v nich drží ruku jeden muž v černém cigareta drží v jedné ruce šálek kouří při povzdechnutí na čaj. Když inspektoři vešli do jeho kanceláře, muž v černém oděvu vypadal užasle, ale když zdravotníci odstranili předpisy o kontrole tabáku a letáky, muž si okamžitě uvědomil, že chyba byla v cigaretě v ruce.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-2

   „Vím, že kouření musí být kontrolováno na veřejnosti, ale nevím, že kouření v mé kanceláři není přijatelné.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-3

  “ Reportér zjistil, že v kanceláři je popelník. Věci ke kouření lze vidět všude. Proč jsou osobní kanceláře nekuřácké místo? Zpravodaj se z Úřadu pro kontrolu tabáku v Městě dozvěděl, že „Předpisy zvláštní ekonomické zóny v Shenzhenu o kontrole kouření“ jasně stanoví, že kouření a kouření uvnitř budov se vztahuje na všechny prostory v budovách a strukturách, které mají horní kryt a celkovou uzavřenou plochu více než 50%.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-4

  Samozřejmě to zahrnuje i osobní kanceláře. Osobní kancelář není striktně soukromou oblastí.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-5

   V osobní kanceláři často přicházejí a odcházejí zaměstnanci nebo zákazníci. Pokud kouření v osobní kanceláři ovlivní ostatní lidi. Vážnější je, že pokud je klimatizací pro osobní kancelář centrální klimatizace, pasivní kouř generovaný kouřem kuřáka v osobní kanceláři bude proudit do jakékoli jiné místnosti prostřednictvím cirkulačního systému klimatizace.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-6

  To umožní lidem v jiných místnostech kouřit pasivní kouření a zbytky tabákového kouře zůstanou v klimatizačním systému a poté bude produkován kouř z druhé ruky, který je škodlivější pro lidské zdraví. Správa nemovitostí: Není balkon kouření? Když se navíc policista zeptal na rozsah „kuřácké zóny“, úředník správy majetku v kancelářské budově ukázal na „balkon“ a řekl: „Toto je kuřácká oblast! Neříkal jste, že balkon lze použít jako kuřácký prostor? S vysvětlením příslušníků donucovacích orgánů správce nemovitostí napravil své nedorozumění „kuřáckých zón. “ Úřad pro kontrolu tabáku ve městě uvedl, že většina balkonů nesplňuje podmínky pro zřízení kuřáckých zón.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-7

   Kromě toho je kouření na balkoně zdroj použitého kouře.

Akce Pingshan Tobacco Control vysvětluje nekuřácká místa-8

Do hlavní budovy je snazší vstoupit chodbami nebo dveřmi a okny, abyste ovlivnili ostatní. .