Soutěž

Podle hongkongského práva bylo projednáno 27 případů

souhrn

Podle údajů Qianhai Court od února 2015 do května 2017 přijal celkem 7 019 případů různých typů, z nichž 3 022 byly obchodní případy se zahraničím týkající se Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu, což představuje přibližně 59% všech občanských a obchodních případů a 2 195 případů souvisejících s Hongkongem. Případy, které představují 73% případů souvisejících se zahraničím zahrnujících Hongkong, Macao a Tchaj-wan. V těchto případech se strany rozhodnou použít hongkonské právo, aby projednaly více případů

Podle hongkongského práva bylo projednáno 27 případů

Podle hongkongského práva bylo projednáno 27 případů-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Wang Na) Včera zóna lidového soudu pro spolupráci Qianhai v Šen-čenu zveřejnila údaje o studiích za poslední dva roky, což ukazuje, že od února 2015 do května 2017 soud použil hongkonské právo k projednání 27 případů. Jedná se o důležitý úspěch při budování demonstrační zóny socialistického právního státu v Čchien-chaj. Podle údajů od února 2015 do května 2017Soud v Qianhai přijal celkem 7 019 případů různých typů, z nichž 3 022 byly obchodní případy týkající se zahraničí týkající se Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu, což představuje přibližně 59% všech občanských a obchodních případů, a 2 195 případů souvisejících s Hongkongem. , což představuje 73% případů souvisejících se zahraničím, které se týkaly Hongkongu, Macaa a Tchaj-wanu.

Podle hongkongského práva bylo projednáno 27 případů-1

   V těchto případech se zvýšil počet případů, kdy se strany rozhodly použít hongkonské právo na soudní řízení, což odráží skutečnost, že cizinci, zejména hongkonské obchodní subjekty, dále posílili svou důvěru v právní stát, aby investovali do Qianhai. Rozumí se, že od února 2015 do května 2017 se strany v 31 případech rozhodly použít extrateritoriální právo, z nichž 27 případů bylo projednáno podle hongkongského práva, 4 případy byly projednány v jiných zemích a 7 případů bylo nyní uzavřeno v rámci Hongkongu Kong právo. Stojí za zmínku, že soud Qianhai je založen na zásadě rovné ochrany oprávněných zájmů všech stran, kromě toho, že uvažuje o sdílení nákladů sporu,Prozkoumejte také mechanismus převodu poplatků za právní zastoupení.

Podle hongkongského práva bylo projednáno 27 případů-2

   Během soudního řízení ve věci soudce plně zohlední skutečnosti případu, výsledky rozsudku, chování sporů obou stran a srovnání zdrojů atd. , Aby určil podíl obou stran na sporu náklady a vést strany k rozumnému vedení soudního sporu k dosažení cíle skutečné spravedlnosti. Kromě toho je soudcům povoleno na základě okolností případuCelou nebo část poplatku za advokáta ponese strana, která prohrála, a poplatek za advokáta se použije jako prostředek ke kontrole sporu a potrestání nesprávného sporu.

Podle hongkongského práva bylo projednáno 27 případů-3

V současné době se v soudních řízeních používá mechanismus převodu poplatků za právní zastoupení. .