Technologie

Letiště Baiyun: aktivujte modré varování před tajfunem

souhrn

Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Li Dalin) První tajfun „Miaobai“, který letěl v Guangdongu, letos zasáhl Guangdong čelně 12. Po přistání na východním a centrálním pobřeží Kuang-tungu bude pokračovat na sever a západ rychlostí asi 20 kilometrů za hodinu Pohybujte se ve směru. Ovlivněno tím se očekává, že na letišti Baiyun mohou být během příštích 24 hodin bouřky a silný vítr.Předpokládá se, že nárazy větru dosáhnou 15 metrů za sekundu. Včera

Letiště Baiyun: aktivujte modré varování před tajfunem

Letiště Baiyun: aktivujte modré varování před tajfunem-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Li Dalin) První tajfun „Miaobai“, který letěl v Guangdongu, letos zasáhl Guangdong čelně 12. Po přistání na východním a centrálním pobřeží Kuang-tungu bude pokračovat na sever a západ rychlostí asi 20 kilometrů za hodinu Pohybujte se ve směru. Ovlivněno tím se očekává, že na letišti Baiyun mohou být během příštích 24 hodin bouřky a silný vítr. Předpokládá se, že nárazy větru dosáhnou 15 metrů za sekundu.

Letiště Baiyun: aktivujte modré varování před tajfunem-1

   V 14:19 včera odpoledne aktivovalo letiště Baiyun modrý varovný signál pro prevenci tajfunu a různé záruční jednotky provedly likvidační práce podle plánu a připravily alternativní letové záruky a velká zpoždění letu. Od včera 17:20 byly lety na letišti Baiyun obecně normální, s 55 lety zpožděnými o více než 1 hodinu.

Letiště Baiyun: aktivujte modré varování před tajfunem-2

  Mezi nimi je 38 odjezdů a 17 příletů. Aby bylo možné účinně zabránit tajfunu, bude letiště Baiyun nadále sledovat dynamické informace o „Miaobai“, shromažďovat a studovat informace o počasí na webu prostřednictvím několika kanálů a nadále je vydávat umístěným jednotkám. Neprodleně vydat výstrahu agentuře Business Jet a oddělení údržby s požadavkem na dobrou práci při kotvení letadel pod třídou B,Ty, které nelze uvázat, umožňují přechod a parkování. Letiště Baiyun zvláště připomíná, že cestující dnes a zítra by měli věnovat zvláštní pozornost dynamice letu a počasí.

Letiště Baiyun: aktivujte modré varování před tajfunem-3

Mohou zavolat na telefonní číslo letecké společnosti nebo na horkou linku zákaznických služeb na letišti Baiyun (020-36066999) nebo sledovat oficiální WeChat letiště Baiyun „Vydání letiště Baiyun“ „„ Letiště Baiyun “Znát nejnovější situaci. .