Žena

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“

souhrn

Kůň Yili, známý jako „čínský Pegas“, soutěží na Wuhan Speed ​​Horse Open. Tématický závodní den „Moral Zhaosu · Tianma Hometown-China Pegasus“ se konal 10. v Oriental Horse City. tyto čtyři závody byly oba Rychlostní závod koní Yili, známý jako „čínský Pegas“, představuje 50% z celkového počtu. Toto je poprvé na domácím trhu s dostihovými dostihy, kde jsou čistokrevní koně hlavním proudem.

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“-0

 Kůň Yili, známý jako „čínský Pegas“, soutěží na Wuhan Speed ​​Horse Open. Tématický závodní den „Moral Zhaosu · Tianma Hometown-China Pegasus“ se konal 10. v Oriental Horse City.

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“-1

  tyto čtyři závody byly oba Rychlostní závod koní Yili, známý jako „čínský Pegas“, představuje 50% z celkového počtu.

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“-2

  Toto je poprvé na domácím trhu s dostihovými dostihy, kde jsou čistokrevní koně hlavním proudem. Od této chvíle si fanoušci koní ve Wu-chanu a dokonce i domácí koně budou moci užít rychlostní závod „Chinese Tianma“ v Oriental Horse City.

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“-3

  Podtéma Úvod Otázka 1 Otázka 2 „China Tianma“ je „vylepšená verze“ domácích koní,Kůň Yili, který se zde vyrábí, má energické tělo, svižný, obratný a rychlý běh, kdy jej císař Wu z dynastie Han pojmenoval „Tianma“ a „Wusun Tianma“. V současné době je Zhaosu Prairie národním prvotřídním hřebčínem, který produkuje vysoce kvalitní koně křížené s plnokrevnými koňmi. Když se v 90.

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“-4

  letech objevily čínské rychlostní dostihy, většina použitých koní byla domácí. Poté však vysokí a pohlední plnokrevní koně představení ze zahraničí, se silnější rychlostí a běžeckou schopností, postupně obsadili pozici domácích rychlostních koňských dostihů.

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“-5

  Za více než deset let od doby, kdy se Wuhan stal centrem dostihových závodů v Číně, byli hlavními koňmi dostihových koní také plnokrevníci. Hu Jun, osoba odpovědná za Wuhan Speed ​​Racing Club, představila, že domácí koně z Xinjiangu, Vnitřního Mongolska a dalších míst,Jsou to v zásadě koně ve volném výběhu, která nejsou tak vhodná pro rychlostní soutěže jako zahraniční plnokrevní koně, kteří podstoupili zajetí a speciální výcvik. Dávka koní Ili účastnících se Wuhan Speed ​​Horse Open lze považovat za upgradovanou verzi původní domácí koně. Běžecké schopnosti a další aspekty se od plnokrevných koní příliš neliší a čas na zahájení domácích závodů s rychlými koňmi je zralý.

Wuhan zahajuje rychlostní soutěž „China Tianma“-6

 Dohoda o koňském průmyslu dosažená v roce 2015 proto zahrnovala zřízení platformy pro dostihy koní Ili, která má stimulovat rozvoj řady průmyslových odvětví, jako je domácí koňská soutěž a chov. Na mezinárodním festivalu dostihů Wuhan v letech 2015 a 2016 byl předběžně vyzkoušen Ili Horse Speed ​​Race.

  V této sezóně je Wuhan Open Speed ​​Horse Racing první, který nastavil Ili Horse Speed ​​Race jako běžnou událost. v Číně. Hrálo se v několika závodních dnech. 50 „čínských Pegasů“ je ve Wuhanu umístěno téměř dva roky.

  Město Wuhan Oriental Horse City vyslalo profesionální zaměstnance dostihových závodů, aby prozkoumali a prozkoumali závodní dráhu Zhaosu a vybrali vysoce kvalitní koně pro vědecký výcvik.

  V současné době jich je 50 “ Čínský Pegas „trvalá bydliště.

  Soutěže se zúčastnilo Eastern Horse City. A na Wuhan Speed ​​Horse Open za posledních šest měsíců,Výkon koně Ili také získal uznání elitních žokejů z celé země. Žokej šampionů Chen Cheng, který včera jezdil na „Wusun Loyal“, aby vyhrál šampionát na 1200 mv kategorii bez plnokrevníků, věří, že ten pocit jízda na koni Ili není o nic lepší než čistá.

  Krevní kůň je chudý a v závodě běží velmi dobře.

  Celkem 14 koňských dostihů se 10. zúčastnilo dvou dostihů Ili.

 V závodě na 1 000 metrů jel Yao Wenshu na „Tianhe“, aby vyhrál šampionát za 1 minutu a 19 sekund, v závodě na 1 200 metrů jezdec Chen Cheng jel na „Wusun Zhongzheng“ a zajel čas 1 minutu a 32 sekund.

  Tyto dva výsledky běžely o 16 sekund a 17 sekund déle než šampionský kůň plnokrevného závodu na stejnou vzdálenost.

  Chen Cheng věří, že propast mezi koňmi Ili a plnokrevnými koňmi se v budoucnu ještě zmenší. Dvouletý kůň Ili, který se soutěže nezúčastnil, má obecně hodnotu přibližně 50 000 juanů a po výsledcích může mít hodnotu přibližně 300 000 juanů. Cena obyčejného plnokrevného koně plus náklady na přepravu ze zahraničí budou stát asi 300 000 juanů.

  Čistokrevník s malým výkonem má hodnotu asi 500 000 juanů. Je to plnokrevník, který může často vyhrát mistrovství v rychlostních dostizích Wuhan. Hodnota je více než jeden milion juanů.

 Hu Jun řekl: "Závodní koně v Koreji a Japonsku jsou v zásadě domácími koněmi, kteří hrají významnou roli při podpoře rozvoje koňského průmyslu v Koreji a Japonsku. Doufáme, že domácí dostihové závody koní mohou také stimulovat související odvětví. " Vývoj. “Desáté je také poprvé, co má Wuhan Speed ​​Horse Open dva dostihové závody Ili v jeden dostihový den.

 Podle plánu bude v budoucnu v každý závodní den alespoň jeden dostih Ili. Hu Jun uvedl, že vzhledem k tomu, že chov, domestikace, výcvik a výcvik koní Ili nějakou dobu trvá, nelze současný počet koní zajistit pro další akce. V příštím roce se očekává více než 100 Malajců Ili.

Třída třídění,V rozdělených závodech Wuhan Speed ​​Horse Open také dosáhne vzoru, kdy jsou plnokrevní koně a domácí koně rovnoměrně rozděleni do světa. .