Živobytí

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě

souhrn

4. čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu se chystají slavnostně otevřít. Na této výstavě bude zřízena první hostující provincie a stát. Ruským hostujícím státem je Čeljabinsk. Výstavní plocha přesahuje 500 metrů čtverečních, což je Má historický záznam o výstavní ploše jediného ruského státu a je také druhou největší výstavní plochou na této výstavě kromě výstavního areálu provincie Kuang-tung, čestného hosta.Proč byl Čeljabinsk označen jako stát Pensylvánie?

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-0

 4.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-1

  čínsko-ruská výstava a 28. veletrh v Harbinu se chystají slavnostně otevřít. Na této výstavě bude zřízena první hostující provincie a stát.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-2

  Ruským hostujícím státem je Čeljabinsk. Výstavní plocha přesahuje 500 metrů čtverečních, což je Má historický záznam o výstavní ploše jediného ruského státu a je také druhou největší výstavní plochou na této výstavě kromě výstavního areálu provincie Kuang-tung, čestného hosta. Proč byl Čeljabinsk označen jako stát Pensylvánie? Jaké jsou charakteristiky státu? Jaká bude nádherná výstava na čínsko-ruské výstavě? Reportér provedl rozhovor s Andrejem Prutskikhem, hlavním představitelem vlády Čeljabinské oblasti Ruské federace v Číně.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-3

  Podle Andreje Prutskikha je Čeljabinská oblast dlouhodobým ekonomickým partnerem Číny. Patří do uralského federálního okruhu s rozlohou 87 900 kilometrů čtverečních. Hlavním městem je Čeljabinsk, 1919 kilometrů od Moskvy.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-4

  Díky svým jedinečným geografickým podmínkám byla Čeljabinská oblast historicky součástí Hedvábné stezky. Nyní bude jižní Ural pokračovat ve své misi jako uzel spojující Čínu a Rusko. Podle plánu vlády v regionu ČeljabinskMultimodální dopravní a logistické centrum „Ural“ se začalo stavět a oficiálně provozovat v roce 2014. Stal se výchozím bodem nového dopravního koridoru „Xinjiang Autonomous Region-Chelyabinsk Oblast“.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-5

  Hladké uspořádání multimodálního dopravního a logistického centra „Ural“ usnadnilo přepravu zboží mezi velkými ruskými městy a zkrátilo dobu přepravy zboží na jednu třetinu původního. Andrej Prutskikh novinářům řekl, že Čeljabinská oblast je jednou z nejúčinnějších oblastí pro spolupráci s Čínou uznaných ruským ministerstvem hospodářského rozvoje. Z tohoto důvodu bude Chezhou čestným hostem pro účast na této akci.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-6

  Rusko Expo. Výstava se zaměří na potravinářské a průmyslové společnosti, během nichž proběhnou klíčové konference o firemní propagaci.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-7

  Některé společnosti účastnící se výstavy doporučil ruský průmyslový sektor. Včetně předního podniku v ruském systému jaderných zbraní - společného sdružení výroby „Mayak“. Kromě toho návštěvníci uvidí také stánek společnosti „Lavaniros“, která úspěšně exportovala plně svařované kulové ocelové ventily do sousedních zemí a mnoha zemí a nyní plánuje vstoupit na čínský trh. V zemědělství dosáhl stát také velkých úspěchů.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-8

 Dnes je v Rusku v Če-čou výroba makaronových výrobků na prvním místě v zemi, výroba různých druhů masa na druhém místě v zemi a výroba vajec na třetím místě v zemi. Úroveň hodnocení skleníkové zeleniny vyrobené v tomto stavu se dostala do první desítky v zemi. Chezhou na výstavě představí svůj potenciál rozvoje zemědělství.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-9

  Některé velké společnosti, například „Макфа“, „Союзпищепром“Atd. - ruské makarony a vedoucí trhu s těstovinami budou propagovat jejich výživná jídla; společnost „Russian Park“ bude vystavovat čistě přírodní potraviny pro včelařství; „South Ural Pastry Chef“ bude vystavovat nejlepší cukrovinky v regionu Ural; „Ruská zahrada“ Federace vědecké produkce představí nové techniky pěstování rostlin.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-10

 Státní výstava se kromě toho zaměřuje také na spolupráci s technologií a cestovním ruchem. V Čeljabinské oblasti je více než 3 000 jezer a více než 150 je zapsáno v přírodních rezervacích.

Rekord překonal výstavní prostor Čeljabinské oblasti, první čestný host na této výstavě-11

  Mezi nimi se asi 15 horských lyžařských středisek stane atraktivním turistickým cílem.

Státní univerzita na jihu Uralu se na výstavě rovněž zaměří na podporu oblasti spolupráce v oblasti vědy, techniky a vzdělávání. (Autor: Qu Jing).