Hra

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii

souhrn

Hualong.com.cn, 14. června, 10:15. Nedávno majitel dobytka ve městě Caijiagang v okrese Beibei vzal svůj velký černý dobytek na stranu silnice, aby nakrmil trávu. Zatímco majitel dobytka nevěnoval pozornost, velký černý dobytek se odtrhl od otěží a rozběhl se. Na silnici naštěstí dorazila včas policie z policejní stanice Caijia a kontaktovala majitele, aby se zabránilo šokující a nebezpečné situaci na silnici.1. června

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-0

 Hualong.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-1

 com. cn, 14.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-2

  června, 10:15.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-3

  Nedávno majitel dobytka ve městě Caijiagang v okrese Beibei vzal svůj velký černý dobytek na stranu silnice, aby nakrmil trávu. Zatímco majitel dobytka nevěnoval pozornost, velký černý dobytek se odtrhl od otěží a rozběhl se.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-4

  Na silnici naštěstí dorazila včas policie z policejní stanice Caijia a kontaktovala majitele, aby se zabránilo šokující a nebezpečné situaci na silnici. Večer 1.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-5

  června policista ve službě na policejní stanici Caijia v okrese Beibei přijal hovor masy s tím, že uprostřed provozu na centrální dálnici viděl kyvadlovou dopravu velké černé krávy, situace byla velmi nebezpečný a požádal o pomoc policii. Po obdržení poplachu vyrazila policie Caijiasuo okamžitě na místo. Po příjezdu na místo policie zjistila, že Da Hei Niu byl velmi vyděšený.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-6

 V panice běžel přes silnici. Řidiči na silnici byli vyděšenější a zaparkovali svá auta na kraji silnice, aby se jim vyhnuli.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-7

  Policie okamžitě a několik starých dam pomalu přistoupilo k velké černé krávě a vedlo ho ke kraji silnice a společně pracovaly na zadržení velké černé krávy. Jiang řekl policii, že v noci, jako obvykle, šel po večeři na procházku se čtyřmi dalšími starými dámami.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-8

 Když jsem šel poblíž mostu Jiayue, uviděl jsem uprostřed silnice tuto velkou černou krávu.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-9

  Na tomto úseku silnice bylo mnoho vozidel a velká černá kráva se po spěchu do středu silnice vyděsila a celou cestu divoce panikařila. Po pochopení základní situace vedla policie velkou černou krávu na bezpečné místo a na základě informací poskytnutých Jiangem okamžitě zahájila vyšetřování poblíž. Huangtian se vyplatil a po mnoha návštěvách policie konečně našla falešný názor, který také hledal krávu. Zhang tvrdil, že byl dělníkem na nedalekých jatkách.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-10

  Večer vyšel stádo skotu.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-11

  Poté, co sem stáhl dobytek, nahromadil ho a zafixoval na zem, odešel na večeři. Ale když se Zhang vrátil z jídla, zjistil, že velká černá kráva se již uvolnila a utekla beze stopy.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-12

 Musel jsem se úzkostlivě rozhlédnout.

Dahei Niu běžel přes silnici, aby si podmanil policii-13

  "Jsem vděčný policejním soudruhům a pěti starým dámám. Naštěstí jste mě kontaktovali včas, abyste se vyhnuli nebezpečí a mnoha potížím. " Zhang, který z policie vyzvedl velkou černou krávu, poděkoval policii za vděčnost .

 , A pochválil policii za jejich vysoce odpovědného ducha. Policie řekla, že to je to, co by měli dělat,Rovněž vyzval Zhanga, aby se dobře staral o tažnou krávu, když šel ven. Ztráta krávy nejenže čelila ztrátám, ale byla také nezodpovědná pro ostatní. Tentokrát to díky včasnému objevu několika starých dám způsobit ztrátu.

  Zhang slíbil, že v budoucnu bude věnovat větší pozornost a že se tato situace už nikdy nestane.

.