Dějiny

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září

souhrn

Po mnoha letech čekání se seznam akcií A-Bank of Zhengzhou brzy naplní. Bank of Zhengzhou vydala před několika dny oznámení, že Čínská regulační komise pro cenné papíry schválila počáteční veřejnou nabídku a kótování akcií společnosti Bank of Zhengzhou 27. července a zahájila offline upisování 7. září. Jako nejdůležitější vysvědčení před přistoupením k akciím A vydala banka nedávno pololetní zprávu za rok 2018.Meziročně vzrostla řada provozních údajů

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-0

 Předplatné bude brzy poprvé, kdy bude Bank of Zhengzhou uvedena na seznamu v městské komerční bance „A + H“. Zdroj: Po mnoha letech čekání se seznam akcií Bank of Zhengzhou A brzy stane skutečností. Bank of Zhengzhou vydala před několika dny oznámení, že Čínská regulační komise pro cenné papíry schválila počáteční veřejnou nabídku a kótování akcií společnosti Bank of Zhengzhou 27. července a zahájila offline upisování 7.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-1

  září. Jako nejdůležitější přepis před přistáním v akciích AAkcie banky v Hongkongu nedávno zveřejnily pololetní zprávu za rok 2018, která ukázala, že řada provozních údajů meziročně vzrostla, a přinesla trhu uspokojivou odpověď. Dokončením strategie zápisu „A + H“ vstoupí banka Zhengzhou také do rychlé cesty stabilního a zdravého rozvoje.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-2

  7.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-3

  září zahájila Bank of Zhengzhou, zavedená městská komerční banka v regionu Central Plains, offline předplatné a brzy předvečer svých 22. narozenin zavede pro domácí městskou komerční banku nebývalý výkon. Po úspěšném zařazení hongkongských akcií v roce 2015 se cesta IPO akcií Čengzhou Bank blíží ke konci. 22.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-4

  května tohoto roku Bank of Zhengzhou Co. , Ltd. úspěšně dokončila své IPO. Bank of Zhengzhou se stane 79.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-5

  společností kótovanou na burze A v Henanu, první bankou kótovanou na burze A v Henanu a první zemí A + Městská komerční banka uvedená na seznamu H. Podle oznámení bude Bank of Zhengzhou uvedena na burze cenných papírů v Shenzhenu,Akciový kód je 002936 a celkový počet IPO akcií A-share nepřesahuje 600 milionů akcií. Po veřejné nabídce činil celkový základní kapitál 5 922 miliard akcií. Po vydání představoval podíl obchodovatelných akcií kmenových akcií RMB (akcie A), které nepodléhají omezením prodeje, 10,13% z celkových akcií společnosti.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-6

  7. září zahájí Zhengzhou Bank offline předplatné a 11.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-7

  září na základě konečné ceny emise a množství předběžného přidělení,Zaplaťte prostředky za úpis za nové akcie. Rozumí se, že emisní cena není nižší než čistá aktiva banky na akcii ve výši 4,581 juanů na konci roku 2017 a emisní cena je stanovena přímo prostřednictvím počátečního offline dotazu a kumulativní poptávkový dotaz nebude prováděn offline. Jako nejkritičtější způsob, jak komerční banky doplňují kapitál, je pro budoucí vývoj Bank of Zhengzhou kritický seznam A-akcií. Podle nasazení Bank of Zhengzhou budou prostředky získané z IPO použity k doplnění základního kapitálu banky tier 1 a zároveň budou investovány hlavně do čtyř oblastí.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-8

  Prvním z nich je vybudovat „Business Logistics Bank“ jako měřítko pro národní bankovní průmysl a usilovat o dosažení integrace čtyř proudů „business flow, logistics, capital flow a information flow“ v oblasti podnikání, logistika a finance. Podporovat inovativní vývoj finančního modelu obchodu, logistiky a podporovat vytváření nových komerčních formátů.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-9

  Druhým je povýšit „odborníka na financování malých a středních podniků“, aby se stal modelem Henanova finančního odvětví a byl rafinovaný a malý. Třetím je vybudování „vynikající občanské banky“ ve značku bankovního sektoru Zhengzhou. Hluboce kultivujte základní tábor Zhengzhou, abyste zvýšili podíl na místním maloobchodním trhu a vliv značky. Čtvrtým je posílení investic do informačních technologií.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-10

  Zahajte digitální strategii, transformujte offline podnikání na online a vylepšete zákaznickou zkušenost. Pokud jde o elektronické kanály, přímé bankovnictví, financování platforem atd.

Bank of Zhengzhou otevírá první městskou obchodní banku A + H a spouští offline předplatné 7. září-11

 , Proveďte výhledové rozložení velkých dat, cloud computingu, blockchainu a dalších technologií a prozkoumejte obchodní model rychlého získávání zákazníků na různých místech v provincii s pomocí technologických prostředků. Obchodní rozvoj neustále běží rychle. Ve skutečnosti není banka Zhengzhou první čínskou komerční bankou v Číně, která navrhla strategii A + H.

  Schopnost banky projít schůzkou jako první má v očích analytiků trhu něco společného se stálým fungováním banky Zhengzhou. Od roku 2018, v souvislosti se zvyšujícím se tlakem na pokles domácí ekonomiky, přeměnou staré a nové kinetické energie a stále tvrdší konkurencí průmyslu,Bank of Zhengzhou dosáhla v první polovině roku stabilního růstu své výkonnosti a její hlavní regulační ukazatele splňovaly regulační požadavky.

  Prospekt ukazuje, že výkonnost banky Zhengzhou se neustále zlepšovala.

 V období od ledna do března 2018 dosáhla banka Zhengzhou čistého zisku 1,159 miliardy juanů.

  Od roku 2015 do roku 2017 činila složená roční míra růstu čistého úrokového výnosu 8,34%, což představuje nárůst o 1,2 miliardy juanů; složená roční míra růstu čistého příjmu z poplatků a provizí byla 61. 69%, což je nárůst o 1,152 miliardy juanů; složená roční míra růstu čistého investičního příjmu byla 71,83%, což je nárůst o 303 milionů juanů. Pokud jde o kvalitu aktiv, k 31.

  březnu 2018 činil poměr krytí rezerv banky 180,15% a poměr nesplácených úvěrů 1,88%, přičemž všechny splňovaly regulační požadavky.

  Za zmínku stojí, že Bank of Zhengzhou se v roce 2017 umístila na 322. celkovém kapitálu Tier 1 na seznamu 1 000 největších světových bank.

 To je nárůst o 16 míst od roku 2016.

Vzhledem ke svému vynikajícímu přínosu pro finanční služby pro malé a střední podniky byla banka v letech 2012 a 2015 hodnocena čínskou bankovní regulační komisí jako „roční pokročilá jednotka národních bankovních institucí ve finančních službách pro malé a mikro podniky“. Odpovědný redaktor: Xie Haiping Klíčová slova článku: Bank of Zhengzhou A + H Commerce Horké doporučení Odložit veřejný účet Sina Finance na 24hodinové vysílání nejnovějších finančních informací a videíDalší výhody pro fanoušky získáte naskenováním QR kódu (sinafinance).