Informace

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“

souhrn

Na summitu China Trust Industry Summit 2017 a desátém ocenění „Integrity Trust“ pořádaném společností Shanghai Securities News 23. května v Šanghaji získala společnost Zhongtai Trust cenu „2016 Trustworthy Trust Management Team Award“. V roce 2016 společnost pokročila ve svém vývoji, přísně kontrolovala rizika, upravila svou obchodní strukturu a při dobré práci v tradičním důvěryhodném podnikáníNeustále podporovat inovativní průmyslová odvětví

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“-0

  Na summitu China Trust Industry Summit 21.

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“-1

   století Business Herald v roce 2017 a 10.

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“-2

   slavnostním předávání cen „Integrity Trust“, které pořádala společnost Shanghai Securities News 23.

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“-3

   května v Šanghaji, získala společnost Zhongtai Trust ocenění „2016 Trustworthy Trust Management Team Award“. V roce 2016 společnost pokročila ve svém vývoji, přísně kontrolovala rizika, upravila svou obchodní strukturu a při dobré práci v tradičním důvěryhodném podnikáníNeustále podporovat zakládání inovativních podniků a dále zkoumat příležitosti v oblastech, jako jsou kapitálové trhy a spotřebitelské financování. V posledních letech se společnost zavázala k dvoustrannému přístupu ke zlepšení profesionality a budování obchodního a manažerského týmu zavedením vyspělých týmů zvenčí a zaměřením na interní školení týmu.

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“-4

   Současně prostřednictvím ctnostného kruhu přežití nejschopnějších a uspořádaného toku lidského kapitáluZlepšit profesionální úroveň celkových zaměstnanců společnosti a upravit strukturu zaměstnanců tak, aby vyhovovala potřebám rozvoje podnikání. V roce 2016 společnost dokončila splátky jistiny celkem 66,004 miliard juanů a distribuovala 8,715 miliardy juanů v příjmech důvěry investorům. Čistá aktiva společnosti neustále rostla a v roce 2016 dosáhla 3,976 miliardy juanů. Vážíme si každého ocenění, které je potvrzením pro společnost a její majitele.

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“-5

  Další je se těšit. V roce 2017 bude společnost Zhongtai Trust, navzdory prohlubujícím se reformám na straně nabídky a finanční podpoře pro rozvoj reálné ekonomiky, jakož i realistické cestě rozvoje společnosti ke konsolidaci hlavního podnikání důvěry a umírněné inovace, pokračovat ve zlepšování interního řízení a posílit „kontrolu velkého rizika, velký provoz a velký výzkum a vývoj“ „Konstrukce systému při realizaci udržitelného rozvoje podniku,Pokračujte ve vytváření hodnoty pro zúčastněné strany, včetně akcionářů, zákazníků, investorů, zaměstnanců atd.

Společnost Zhongtai Trust získala v roce 2016 cenu manažerského týmu „Integrity Trust“-6

.