Obchodní

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům

souhrn

Vyvolání přátel k účasti na investičním podvodu ve výši 590 000 V červnu 2014 se společnost A Qiang (pseudonym) setkala s Cen prostřednictvím příbuzných společnosti A Ming (pseudonym). V červenci 2014 Cen lhal, že pozemek byl prodán za nízkou cenu, vyzval Aqiang a Aming k účasti na investici a požadoval předání investičních fondů jemu. Aqiang požádal Cen, aby ověřil povolení k užívání půdy k prodeji pozemku.Cen bude mít jeden

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-0

 Guangzhou Daily (všichni mediální reportéři Zhang Xiangyu, korespondenti Liu Yuexiang a Li Zhongming) Od září 2014 do května 2015 Cen, muž z Yangchun v Kuang-tungu, nejprve podvedl dva přátele, celkem 590 000 juanů ve jménu nákupu půdy a investování Pronajaté auto bylo použito na splacení dluhu a současně byl jeden z věřitelů podveden ve výši 170 000 juanů.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-1

  V červnu 2015 byla Cen zatčena a postavena před soud.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-2

 Nedávno informoval městský zprostředkující soud konečné rozhodnutí případu. Vyvolání přátel k účasti na investičním podvodu ve výši 590 000 V červnu 2014 se společnost A Qiang (pseudonym) setkala s Cen prostřednictvím příbuzných společnosti A Ming (pseudonym).

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-3

  V červenci 2014 Cen lhal, že pozemek byl prodán za nízkou cenu, vyzval Aqiang a Aming k účasti na investici a požadoval předání investičních fondů jemu. Aqiang požádal Cen, aby ověřil povolení k užívání půdy k prodeji pozemku.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-4

  Cen jim poslala fotografii padělaného povolení k užívání půdy.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-5

  Dne 30.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-6

  září 2014 podepsali tři lidé smlouvu o koupi pozemku. Cen Mou přispěl částkou 560 000 juanů, společnost A Ming přispěla částkou 310 000 juanů a společnost A Qiang přispěla částkou 280 000 juanů. Po obdržení platby za koupi pozemku se Cen zdržel při vyřizování záležitostí souvisejících s koupí pozemku.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-7

 Mnohokrát se zeptal Qiang a Cen využila různých výmluv, aby zdržel. V červnu 2015 Aqiang znovu zavolal Cenovi a zjistil, že jeho mobilní telefon je vypnutý. Hypoteční úvěry na pronájem automobilů více než 900 000 Od prosince 2014 do května 2015 si pan Cen pronajal několik automobilů od autopůjčoven v Taishan City, Yangchun City a dalších místech a tvrdil, že auto bylo jeho vlastní nebo bylo založeno jeho,Hypoteční úvěry od Ajunu (pseudonym) ve městě Gangkou ve městě Zhongshan (po odečtení úroků, které byly vráceny, ve skutečnosti získaly 946400 juanů); hypoteční úvěry od společnosti Afeng (pseudonym) (po odečtení vrácené částky stále zbývá 20 000 juanů) vrátit se).

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-8

  Během tohoto období Cen také lhal Afenga 170 000 juanů. V červnu 2015 byl Cen zatčen v Šanghaji. Po vyřešení případu bylo vozidlo zapojené do případu vráceno, ale ukradené peníze nebyly vráceny. Soud prvního stupně rozhodl, že jednání společnosti Cen představovalo podvod se smlouvou a podvod, a mělo by být potrestáno v souladu se zákonem.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-9

  Dne 13. února 2017 vynesl Městský první lidový soud prvostupňový rozsudek. Cen se dopustil podvodu se smlouvou a podvodu a byl odsouzen k dvanácti letům vězení. A byla uložena pokuta ve výši 250 000 RMB.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-10

  Cenu bylo nařízeno vrátit Aqiang RMB 280 000, Amin RMB 310 000, Ajun 946 400 RMB a Afeng RMB 190 000. Poté, co byl vynesen rozsudek, Cen odmítla přijmout a obrátila se na Městský meziměstský soud. Městský zprostředkující lidový soud zamítl odvolání Cen a po vyšetřování potvrdil původní verdikt.

Lhát přátelům, aby si koupili pozemek a investovali do pronájmu automobilu k hypotečním úvěrům-11

V současnosti rozsudek nabyl právní moci. .