Právní

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí

souhrn

Reportéři Star News Market Star a Anhui Finance Network (www.ahcaijing.com) se z Institutu pro zkoumání provincií ráno 13. dne dozvěděli, že 25 cílených poddimenzovaných vysokých škol plánuje letos v naší provincii přijmout 663 lidí. Instituce jsou: odborná a technická vysoká škola v Pekingu, námořní odborná a technická škola v Jiangsu, odborná a technická škola v Jiangsu, odborná a technická škola v Nanjing

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí-0

  Reportéři Star News Market Star a Anhui Finance Network (www. ahcaijing. com) se z Institutu pro zkoumání provincií ráno 13. dne dozvěděli, že 25 cílených poddimenzovaných vysokých škol plánuje letos v naší provincii přijmout 663 lidí.

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí-1

   Instituce jsou: odborná a technická vysoká škola v Pekingu, námořní odborná a technická škola v Jiangsu, odborná a technická škola v Jiangsu, odborná a technická škola v Nanjing,Odborná a technická škola Zhejiang Construction, Odborná a technická škola Zhejiang Transportation, Odborná a technická škola Anhui Transportation, Odborná a technická škola Fuyang, Odborná a technická škola Jiangxi Aviation, Nanchang Institute of Engineering, Nanchang Hangkong University, Donghua University of Technology, Shandong Jiaotong Odborná škola, Shandong Informační odborná škola, Technická škola, Weifang Odborná vysoká škola inženýrství,Weifang Institute of Technology, Weihai Vocational College, Henan Transportation Vocational and Technical College, Wuhan Transportation Vocational College, Wuchang Vocational College, Wuhan Shipbuilding Vocational and Technical College, Sichuan Post and Telecommunications Vocational and Technical College, Chengdu Aviation Vocational and Technical College, Xi ' letecký institut, Lanzhou Resources and Environmental Vocational Technology College, celkem 25 vysokých škol a univerzit. Počet studentů je 663,Mezi nimi je 177 lidí v námořnictvu (z toho 8 dívek), 211 lidí v raketové armádě (z toho 8 dívek), 100 lidí v letectvu, 135 lidí v ozbrojené policii, 30 lidí v hasičském sboru veřejné bezpečnosti a 10 osob ve společném štábu. Hlavní obory cílených školicích poddůstojnických škol mají rozdíly mezi pohlavími.

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí-2

   Všechny hlavní, které neuvádějí přijetí dívek, budou přijímat pouze muže a ti, kteří vyplní špatné údaje, budou považováni za neplatné dobrovolníky. 28.

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí-3

   červnaPokrajinská náborová kancelář ve spolupráci s Pokrajinským institutem pro zápis do zápisu o zkoušce pokrývajícím provincie určí pro uchazeče účastnící se fyzické zkoušky linii kontroly skóre podle nejméně trojnásobku počtu plánů zápisu na základě pohlaví a kategorie předmětu. linka bude oznámena v Anhui Enrollment Examination Network. Uchazeči jsou požádáni, aby si včas zkontrolovali online.

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí-4

   V polovině července poskytuje Anhui Admissions Examination Network dotazy ohledně výsledků registrace. Provinční zkušební ústav dále oznámil příslušná telefonní čísla pro konzultace a dohled a hlášení pro cílené školení poddůstojníků:Provinční náborový úřad 0551-65961146. Kandidáti v nouzi se mohou přihlásit na oficiálních webových stránkách Institutu pro přijímání a zkoušení provinčního vzdělávání v provincii Anhui nebo telefonicky konzultovat.

Cílová výcviková škola pro poddůstojníky plánuje v naší provincii přijmout 663 lidí-5

.