Zábava

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“

souhrn

The Star News uvádí, že v časných ranních hodinách byly odcizeny počítače 7 zaměstnanců společnosti v budově Grónska Yinghai v okrese Baohe ve městě Che-fej. Protože tyto počítače obsahovaly velké množství informací o zákaznících, což bylo pro Společnost po obdržení zprávy Okresní úřad pro veřejnou bezpečnost Baohe kriminální policie č. 3 Po dvou po sobě jdoucích dnech odhalování policie dotyčnou osobu rychle chytila. Ráno 5. června společnost v budově Grónska Yinghai "Smažit pánev ",

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“-0

  The Star News uvádí, že v časných ranních hodinách byly odcizeny počítače 7 zaměstnanců společnosti v budově Grónska Yinghai v okrese Baohe ve městě Che-fej. Protože tyto počítače obsahovaly velké množství informací o zákaznících, což bylo pro Společnost po obdržení zprávy Okresní úřad pro veřejnou bezpečnost Baohe kriminální policie č. 3 Po dvou po sobě jdoucích dnech odhalování policie dotyčnou osobu rychle chytila. Ráno 5.

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“-1

   června společnost v budově Grónska Yinghai "„Fried the pot“, zaměstnanci v práci zjistili, že zámek dveří společnosti byl otevřen a notebook na stole chybí. Protože počítač obsahoval nesmírně důležité informace o zákaznících, pokud by se počítač nepodařilo získat, podnikání společnosti by čelilo s paralýzou.

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“-2

   Jde o přežití. Šéf a zaměstnanci společnosti rychle přišli k třetímu týmu kriminální policie okresního úřadu veřejné bezpečnosti v Baohe, aby případ nahlásili. Vzhledem k velkému počtu hlášených případů zahájil druhý detektivní tým ze tří hlavních týmů kriminální policie po obdržení případu vyšetřování.

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“-3

   Vytočením sledovacího videa z budovy, kde se nacházeli, zjistili, že zloděj přišel k společnost kolem 4 hodiny ráno a poté, co jsme se pokusili otevřít skleněné dveře, 7 Vložte notebook do černé tašky, jděte dolů a odjeďte autem. Zloděj přijel do městské vesnice autem. Kvůli složitému terénu městské vesnicePlovoucí populace byla tak velká, že na chvíli zmizela.

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“-4

   Vyšetřovatelé získali velké množství sledovacích videí a zjistili, že tato osoba si v rohu vesnice ve městě vyměnila bundu, sbalila si záda do nylonové tašky, nasadila si klobouk a vyklouzla z rohu vesnice ve městě. Ale po pečlivém vyšetřování policisté zjistili, že zloděj měl ten den kalhoty se zjevnými znaky.

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“-5

  Může to být kvůli nedbalosti v práci a podezřelého nebylo možné nahradit. Podle dvojice kalhot policisté rychle našli komunitu, kde žil, a zatkli ho 7. června v 10 hodin.

Kalhoty jsou příliš „osobní“, zloděj odhaluje „koňské nohy“-6

   V té době byl chystá se ho odnést.

Sedm počítačů vyšlo ven a prodalo ukradené zboží. .