Zábava

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang

souhrn

Ole, koncept, který původně odkazoval na nákupní střediska prodávající mimosezónní značky v maloobchodě, se stále více odkláněl od svého původního významu v procesu, kdy ho využívají komerční projekty. Poté, co se zpožďovala otevírací doba, 28. května konečně oficiálně otevřela své brány obchodní komplex Huaxiang Aolai Village na jižním čtvrtém okruhu. Hustota komerčních komplexů podél jižního čtvrtého okruhu v Pekingu je relativně malá.Na projekt byla rovněž kladena vysoká očekávání spotřebitelů.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-0

 Ole, koncept, který původně odkazoval na nákupní střediska prodávající mimosezónní značky v maloobchodě, se stále více odkláněl od svého původního významu v procesu, kdy ho využívají komerční projekty. Poté, co se zpožďovala otevírací doba, 28.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-1

  května konečně oficiálně otevřela své brány obchodní komplex Huaxiang Aolai Village na jižním čtvrtém okruhu.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-2

  Hustota komerčních komplexů podél jižního čtvrtého okruhu v Pekingu je relativně malá. Do projektu byla také vložena velká očekávání spotřebitelů. Během půl měsíce navštívili reportéři z Beijing Business Daily a zjistili, že stále existuje velké množství prázdných obchodů.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-3

  Současně, na základě formátu Ole, jsou zavedené značky daleko od high-endu a rozložení průvodců a servisních zařízení Existují také vady. Ačkoli se velký počet značkových obchodů dosud neotevřelo, ačkoli průvodce nakupováním a představení značky v Huaxiang Aolai Village jsou na zavedení značky velmi bohaté,Velké množství obchodů ve vesnici Aolai, Huaxiang, je stále zavřeno. Při pohledu dovnitř na vchod do vesnice Aolai v Huaxiangu je umístění obchodů s komparativními výhodami stále uzamčeno.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-4

  Stojí za zmínku, že na obou koncích nákupního bloku jsou také neotevřené obchody, což jsou relativně zlaté lokality. Dokonce i část opravené oblasti je stále nevyužita. Kromě toho jsou značky, které vstoupily a otevřely, relativně střední pozice. Například britská značka CC&DD, korejská značka I'MDAVID, basichouse, mindbridge a další módní značky, relativně známé sportovní značky Li Ning, Nike atd.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-5

  A další zavedené značky jsou většinou méně známé značky, například dámské oblečení. značky jingglestudio, Fulwin atd. ,Kromě prodeje starých modelů ročních období, mnoho značkových obchodů také uvedlo na police letošní novinky.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-6

  Reportér z Beijing Business Daily se o výše uvedených problémech dozvěděl od příslušných pracovníků marketingového oddělení v Aolai Village, Huaxiang, a že problémy, které mnoho obchodů neotevřelo, jsou vyhrazeny hlavně pro mezinárodní slavné produkty. Ale stojí za zmínku, že zasvěcená osoba to řekla reportérovi z Beijing Business DailyPokud jde o vyhrazená místa obchodů, oddělení pro podporu investic ve vesnici Aolai Village, společnost Huaxiang provádí související práce na podpoře investic, ale není jasné, jak postupuje investiční podpora, a není jisté, zda v obchodech existují značky.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-7

  . Většina zákazníků ve skupině domácností, reportér z Beijing Business Daily, zjistila, že kolem 11 hodin o víkendu již bylo ve vesnici Aolai v Huaxiangu mnoho spotřebitelů.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-8

 Soudě podle parkovacích míst na místě je zaparkováno asi 70% parkovacích míst na trojrozměrném parkovišti a pozemním parkovišti.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-9

  Kolem 18 hodin stále řídilo velké množství spotřebitelů. Reportér z Beijing Business Daily pozoroval spotřebitele, kteří během víkendu přišli do vesnice Aolai v Huaxiangu. Většinou to byly mladé páry a rodiče s dětmi.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-10

  Mnoho rodičů tlačilo kočárky, aby šly nakupovat do parku. V náhodném rozhovoru spotřebitel s pětiletým dítětem řekl reportérovi z Beijing Business Daily, že slyšel, že se právě otevřela vesnice Aolai v Huaxiangu, a pro děti byla spousta zábavy, a tak si přišel dát dívej se. Tento druh přitažlivosti je poměrně běžný: Někteří mladí rodiče s malými dětmi vyjadřují naději, že poblíž jsou místa, kde mohou vzít své děti na hraní a nechat se jít nakupovat.

Nedostatečný software, jak přežít obchodní období v Ole Village, Huaxiang-11

 Dětský podnik tvoří velkou část vesničky Aolai Village v Huaxiangu.

  Dětská zkušenost je jednou z důležitých funkcí vesničky Aolai Village v Huaxiang na začátku návrhu. Reportér z Beijing Business Daily viděl také dětské zážitkové haly, jako je dětská sportovní hala Fun Action Journey, plavecká hala Shuiyuehui pro rodiče a děti, a obchody s dětskými výrobky, jako je Kidsland. Někteří spotřebitelé však uvádějí, že některá místa mají po dekoraci těžší chuť.

 Může způsobit zdravotní potíže. Pravidla slev jsou matoucí.

  Podle úvodního propagačního plakátu vesnice Huaxiang Ole Village jsou některé produkty slevou až 20% a existují také dva 15% slevu a tři 25% slevu, včetně 20% slev na produkty a speciální Pokud se slevy neúčastníte, přečtěte si podrobnosti v oznámení obchodu. Soudě podle výkonu konkrétních obchodů je však implementace pravidel slev poměrně chaotická. Spotřebitelé mohou využívat slevy na plakáty v mnoha značkových obchodech. Některé obchody nezávisle implementují ceny a preferenční zásady značky nebo obchodu, ale na výloze obchodu nebo v obchodě není zveřejněn žádný relevantní popis.

  Například značka dámského oblečení H: CONNECT má 50% slevu na jednu položku a 40% slevu na dvě položky a na obrazovce u pokladny v obchodě se stále zobrazuje plakátová obrazovka výše zmíněných informací o slevách v Ole Vesnice, Huaxiang.

 Obchod také neprokázal, že se neúčastnil slevových aktivit v Ole Village, Huaxiang, a zaměstnanci během nákupního průvodce a pokladny aktivně neinformovali spotřebitele. Pokud spotřebitelé požádají o informace o slevě, bude to informovat úředník.

  Kromě toho značka dámského oblečení AZONA má také mnoho produktů, které se nepodílejí na celkových slevových aktivitách Huaxiang Ole Village, a manipulace v obchodě je podobná výše uvedeným značkám. Ani výslovně, ani dobrovolně informováni. Stojí za zmínku, že reportér z Pekingského obchodního deníku náhodně porovnával zlevněné ceny některých značek stejného produktu v obchodech Huaxiang Aolai Village s cenami na platformách, jako je Tmall. Ceny v obchodech Huaxiang Aolai Village byly také stejné.

  není žádná výhoda a online vlajkový obchod má kromě ceny také odpovídající slevy.

 Design měkkého a tvrdého prostředí služby chybí. Ačkoli v průvodci nákupy, vesnice Huaxiang Aolai Village jasně označila číslo budovy a zbytek náměstí celého parku, ale písmo čísla budovy je malé a je na strana budovy.

  V parku je vodicí deska. Je jich také velmi málo.

  I když je to srovnáno s půdorysem náměstí v nákupním průvodci, pro spotřebitele stále není snadné najít místo jít. Spotřebitelé si často stěžují, kde jsou. Servisní personál v parku toho o parku moc neví. Servisní kancelář ve vesnici Ole Village, Ruhua Township, se nachází v relativně skrytém rohu a venku není žádná zjevná značka.

  V procesu reportérů Beijing Business Daily, kteří se pokoušeli najít čerpací stanici, někteří zaměstnanci uvedli, že v prvním patřeNěkteří lidé řekli, že to bylo ve druhém patře, zatímco někteří zaměstnanci řekli: „Vím, že služba je poblíž, ale nevím, kde je. “ Mnoho spotřebitelů si navíc stěžuje na nedostatek pohodlných platebních zařízení v Ole Village, Huaxiang. Reportér z Beijing Business Daily zjistil, že většina obchodů s oděvy a obuví nepodporuje elektronické platební metody, jako jsou WeChat a Alipay.

 Ale v obchodě toho lze dosáhnout. Velká plocha náměstí je přitažlivější částí celkového designu vesnice Aolai v Huaxiangu, ale designové detaily jsou mírně nedostatečné. Jako příklad vzal 10. června meteorologický software pro mobilní telefony, který ukázal, že nejvyšší denní teplota byla 36 ° C, nad místy k odpočinku však nebylo sluneční clona.

  Mnoho spotřebitelů se rozhodlo sedět u květinového jezírka ve stínu.

 Hustě zabalené lavičky na náměstí zůstaly prázdné.

  Kromě toho je v oblasti náměstí mezi dvěma lavičkami téměř odpadkový koš, ale v nákupní oblasti jsou odpadkové koše velmi vzácné. Reportér z Beijing Business Daily náhodně spočítal blok s více než 20 otevřenými obchody a byly umístěny pouze 3 odpadkové koše. Pokud jde o mnoho vylepšení základních služeb,Výše uvedený personál vysvětlil, že současná vesnice Huaxiang Aolai Village je pouze ve fázi zkušebního provozu a v podpůrných službách skutečně existují nepříjemnosti. Během období zkušebního provozu se spoléhá na samovyšetření a autokorekci, zpětnou vazbu spotřebitelů a další vylepšení stanoviska ke studiu plánu úprav.

  Pokud jde o otázku přístupu k platebnímu kanálu třetí strany, o kterou se zákazníci zvlášť zajímají, v současné době komunikujeme s příslušnými značkami. Očekává se, že bude brzy vyřešeno, a některé další problémy v parku v současné době shromažďují stanoviska v Ole Village, Huaxiang jako reference pro úpravu. Krátkodobé rozdíly mezi odborníky a dlouhodobá kultivace obchodního ředitele v Pekingu pro Peking Business Daily sdělily, že při provozu prodejen jsou faktory, jako je značka, cena, pohodlí a prostředí, všechny klíčové faktory. Ze skutečného terénního šetření v Huaxiang Ole Village chybí relativně vynikající výkon buď v jedné dimenzi, nebo na komplexní úrovni, ale to je jen ve fázi zkušebního provozu.

  Prostřednictvím provozního výkonu a zpětné vazby během období zkušebního provozu budou provedeny následné úpravy Stále je tu velký prostor pro zlepšení. Podle Guo Zengliho, ředitele China Shopping Center Industry Information Center,V současnosti má Ole v Pekingu relativně velký počet, což může vést k přesměrování zákazníků mezi sebou, což má za následek pokles obratu a zisků. Na povrchu se zdá, že rozložení Ole v South City vyplňuje mezeru, ale vzhledem k relativně velké radiační ploše obchodní čtvrti Ole je relativně přímo ovlivněno jinými Ole, což také zvyšuje obtížnost provozu.

 Pokud jde o konkrétní metodu provozu vesnice Aolai Village v Huaxiangu, obecně řečeno, když je relativně málo projektů, není běžné přitahovat investice během provozu. Jelikož je však současná tržní populace již velká, přírůstek stále roste. Proto stále více a více případů přitahování investic během provozu je stále častější vyhradit si některá místa pro konkrétní značky.

Hlavním důvodem je to, že ačkoli majitelé značek a provozovatelé prodejen mají dlouhodobou shodu ohledně úsudku trhu, stále existují určité krátkodobé rozdíly. Je také nutné kultivovat trh a spotřebitele, aby postupně dosáhli očekávaných provozních podmínek a požadované velkými značkami. Pekingský komerční denní reportér Wu Wenzhi Guo Baiyu.