Regionální

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi

souhrn

Obchodní den v Pekingu (reportér Xiao Wei) Dlouhou dobu, přestože čínské letecké společnosti byly nadšeny zahájením vytváření sítí vzduch-země, trpí tím, že nemají dobrý model zisku. Dne 13. června Joy Air oznámila, že zahájí novou palubní internetovou zábavní platformu pro osobní letadla společnosti Hainan Airlines. Když jsou cestující online ve vzduchu, mohou se rozhodnout utratit 99 juanů za nákup 150 megabajtů dat, nebo můžete sledovat reklamy.Získat zdarma

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-0

  Obchodní den v Pekingu (reportér Xiao Wei) Dlouhou dobu, přestože čínské letecké společnosti byly nadšeny zahájením vytváření sítí vzduch-země, trpí tím, že nemají dobrý model zisku. Dne 13. června Joy Air oznámila, že zahájí novou palubní internetovou zábavní platformu pro osobní letadla společnosti Hainan Airlines.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-1

   Když jsou cestující online ve vzduchu, mohou se rozhodnout utratit 99 juanů za nákup 150 megabajtů dat, nebo můžete sledovat reklamy. Získejte zdarma čas na internetu. Analytici z oboru však poukázali na to, že jelikož moje země dosud oficiálně nepovolila komerční provoz internetu ve vzduchu, je tah společnosti Xile Airlines považován za okrajový výstřel. Navíc kvůli malému počtu internetových letadel a zákazu mobilní telefony po startu letadla.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-2

   Omezení činí obchodní model bezdrátového připojení Wi-Fi “„Qiantu“ je nepředvídatelný. Společnost Joy Air, která prohlašuje, že je jediným stavitelem a provozovatelem internetové letové flotily v Číně, je ambiciózní v oblasti sítí vzduch-země. Podle vize společnosti využívá svou samostatně vyvinutou novou platformu pro letová internetová zábava, Poskytnout cestujícím tři způsoby vytváření sítí, to znamená, že se cestující v business třídě mohou přihlásit k internetu po autentizaci skutečným jménem;Cestující v ekonomické třídě si mohou koupit rychlý přístup k internetu za 99 juanů, nebo mohou získávat body a získávat internetový provoz splněním různých zajímavých úkolů zveřejněných na „panelu úkolů“. „Z hlediska zkušebního provozu je více než 90% cestujících, kteří se v současné době rozhodnou surfovat po internetu, ochotni získat bezplatný provoz prostřednictvím„ úplných úkolů “.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-3

  To je ve skutečnosti dobrá obchodní příležitost pro letecké společnosti. Těmito úkoly mohou být sledování reklam na několik minut. „Generální ředitel společnosti Xile Airlines Pan Yunbin řekl reportérovi z Beijing Business Daily:„ Společnost samozřejmě stále uvažuje o tom, jak tyto úkoly pro cestující učinit zajímavějšími a atraktivnějšími.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-4

   “ „Někteří lidé v oboru zdůrazňovali, že protože je to teprve v plenkách,Letecké společnosti proto mohou překročit řeku pouze tím, že ucítí kameny, a komercializace sítí vzduch-země stále vyžaduje další politickou podporu. V této souvislosti Qin Yan, generální tajemník China Airborne Public Communications Alliance a zástupce ředitele China Thiel Laboratory Čínské akademie informačních a komunikačních technologií, jasně uvedl, že letos bude prvním rokem komercializace letecké dopravy - pozemní sítě, protože příslušné orgány již na této práci začaly pracovat. Provádět výzkum,V budoucnu budou existovat příslušná nařízení o licencování služeb sítě vzduch-země a kvalifikaci provozovatelů. Statistiky ukazují, že civilní letectví v mé zemi přepravuje po celý rok více než 500 milionů cestujících.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-5

   Na základě průměrně 2,5 hodiny na osobu je v průběhu roku téměř 1,25 miliardy hodin vysokohorského času a většina cestujících v letadle je vysoká - koncoví zákazníci. Toto je zjevně obrovský trh. V očích mnoha leteckých společností však cena pozemní sítě XiLuo není drahá ve srovnání s cenou téměř 30 amerických dolarů za 150 megabajtů provozu zavedenou některými zahraničními leteckými společnostmi. Bezplatný režim internetu se však v Číně liší od některých zahraničních zemí.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-6

   Například v mnoha zahraničních hotelech je třeba platit Wi-Fi, ale domácí hotely jsou v zásadě zdarma. Spotřebitelé si proto nevytvořili konzumní zvyk platit za internet. Je obtížnější nechat platit cestující, kteří jsou zvyklí na bezplatný přístup k internetu. Na druhou stranu v souladu s předpisy domácího civilního letectví nelze mobilní telefony během letu zapnout.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-7

   Výsledkem je, že v kabině je jen tucet přístupů pro 150 cestujících a náklady na používání budou nevyhnutelně být vysoko.

Letecké společnosti testují vodu a nabíjejí vzduch Wi-Fi-8

Qin Yan také zdůraznil,Celkově je v současné době méně internetových letadel a pokrytí populace není velké. Jeho komercializaci je stále třeba podporovat mnoha stranami, jako jsou letecké společnosti a telekomunikační operátoři. .