Cestovní ruch

Prší až do tohoto víkendu

souhrn

Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Yekas, korespondent Qingyu) Po letošním přistání tajfunu č. 2 „Miaobai“ přinese do Kuang-tungu výrazné srážky. V Kantonu jsou dnes také silné deště. Toto kolo srážek může trvat až do víkendu. Letošní tajfun č. 2 „Miaobai“ včera ve 12 hodin zesílil na prudkou tropickou bouři a jeho střed se v 17 hodin nacházel asi 115 kilometrů jižně od Shenzhenu.

Prší až do tohoto víkendu

Prší až do tohoto víkendu-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Yekas, korespondent Qingyu) Po letošním přistání tajfunu č. 2 „Miaobai“ přinese do Kuang-tungu výrazné srážky.

Prší až do tohoto víkendu-1

   V Kantonu jsou dnes také silné deště. Toto kolo srážek může trvat až do víkendu. Letošní tajfun č.

Prší až do tohoto víkendu-2

   2 „Miaobai“ zesílil včera v 12 hodin na prudkou tropickou bouři. V 17 hodin se jeho střed nacházel na severní mořské hladině Jihočínského moře asi 115 kilometrů jižně od Shenzhenu. Maximální síla větru poblíž středu je 10 úrovní (25 m / s, což odpovídá 90 km / h) a minimální tlak vzduchu ve středu je 984 hPa. "Miaobai" včera přistál v noci a po přistání se přesune na sever k východu a jeho intenzita bude postupně slabnout.

Prší až do tohoto víkendu-3

   Podle „Havarijního plánu pro meteorologické katastrofy v provincii Kuang-tung“ zahájil Úřad pro reakci na mimořádné události v oblasti provincie Guangdong v krizové situaci III.

Prší až do tohoto víkendu-4

   Třídy na meteorologické katastrofy (tajfuny) 11. června v 16:00. Ovlivněn „Miao Bai“, zítra a pozítří budou ve městech a okresech na severu Kuang-tungu silné deště a v dalších městech a okresech budou (hromy) sprchy. V městské oblasti Guangzhou dnes budou silné deště a v následujících dvou dnech mohou být mírné deště a bouřky.

Prší až do tohoto víkendu-5

Počasí v Kantonu je dnes oblačné, se silným deštěm při 25 ° C ~ 31 ° C a zítra bude zataženo čerstvý západní vítr s mírným deštěm při 25 ° C ~ 31 ° C. Mírný až slabý jihozápadní vítr, po bouřce 26 ℃ ~ 32 ℃, slabý jihozápadní vítr.