Dějiny

Dekapitování Huangtai v Gansu

souhrn

Obchodní zprávy z Pekingu (reportér Liu Yibo a Wu Yuanyuan) 12. června vydala společnost Gansu Huangtai Liquor Industry Co., Ltd. (dále jen „Gansu Huangtai“) „Oznámení o zrušení varování o vyřazení z obchodování s akciemi na burze ", což ukazuje, že obchodování s akciemi Gansu Huangtai bylo pozastaveno na 1 den 14. června 2017 a bylo obnoveno od otevření trhu 15. června; a staženo z otevření trhu 15. června

Dekapitování Huangtai v Gansu

Dekapitování Huangtai v Gansu-0

  Obchodní den v Pekingu (reportér Liu Yibo a Wu Yuanyuan) 12.

Dekapitování Huangtai v Gansu-1

   června vydala společnost Gansu Huangtai Liquor Industry Co. , Ltd. (dále jen „Gansu Huangtai“) „Oznámení o zrušení varování o vyřazení z obchodování s akciemi na burze“.

Dekapitování Huangtai v Gansu-2

   , což ukazuje, že obchodování s akciemi Gansu Huangtai bylo pozastaveno na jeden den 14. června 2017 a bylo obnoveno od otevření trhu 15.

Dekapitování Huangtai v Gansu-3

   června; a varování o vyřazení z prodeje bylo odstraněno z otevření trhu 15. června. Zkratka akcií byla změněna z „* ST Huangtai“ na „Huangtai Winery“.

Dekapitování Huangtai v Gansu-4

   Rozumí se, že auditovaný provozní příjem společnosti Gansu Huangtai v roce 2016 byl 178 milionů juanů, čistá ztráta zisku připadající akcionářům kótovaných společností byla 127 milionů juanů, čistá aktiva připadající akcionářům kótovaných společností byla 44,93 milionu juanů a společnost celková aktiva byla 392 milionů juanů. V roce 2015 byl auditovaný provozní příjem Gansu Huangtai 1. 0,5 miliardy juanů, čistý zisk připadající na akcionáře společnosti kótované na burze činil 1 344 100 juanů, čistá aktiva připadající na akcionáře společnosti kótované na burze byla 123 milionů juanů a celková aktiva společnosti činila 536 milionů juanů.

Dekapitování Huangtai v Gansu-5

   Přestože se Gansu Huangtai v roce 2015 spoléhal na svůj slabý zisk a pro dosažení svého cíle prolomil dilema kontinuální ztráty, jeho výkon v roce 2016 vykázal další pokles.

   Výkon společnosti zůstává nestabilní. Někteří lidé v tomto odvětví poukázali na to, že Gansu Huangtai se nedokázal uchytit svou současnou silou značky v tvrdé konkurenci v tomto odvětví a špatném řízení samotného podniku.

   Gansu Huangtai může za účelem získání kvalifikace na akciovém trhu použít některá opatření, jako je kapitálový provoz, restrukturalizace a nahrazení vlastního kapitálu. Reportér z Beijing Business Daily provedl rozhovor s zasvěceným v Huangtai v Gansu a zjistil toPo vyřazení Gansu Huangtai prozatím neexistuje žádný nový plán reorganizace. Společnost se zaměří na výrobu a provoz a energicky rozvíjí hlavní činnost v oblasti lihovin. Ačkoli v kapitálovém řetězci Huangtai v Gansu stále přetrvávají potíže, lze základní provoz podniku zachovat.

.