Ekonomika

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv

souhrn

Obchodní den v Pekingu (Reporter Sun Qixiang a Wang Xiaoli) Sunflower Pharmaceuticals získává kontrolu nad svými odrůdami a technologiemi. Dne 13. června vydala společnost Sunflower Pharmaceutical oznámení, že společnost použila své vlastní prostředky ve výši 40,3281 milionů juanů na nákup společnosti Sunflower Pharmaceutical Group (Xiangyang) Longzhong Co., Ltd. (dále jen „Longzhong Sunflower“) v držení fyzické osoby He Jianhua.) 10% vlastní kapitál. Tentokrát

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-0

 Obchodní den v Pekingu (Reporter Sun Qixiang a Wang Xiaoli) Sunflower Pharmaceuticals získává kontrolu nad svými odrůdami a technologiemi. Dne 13. června vydala společnost Sunflower Pharmaceutical oznámení, že společnost použila své vlastní prostředky ve výši 40,3281 milionů juanů na nákup společnosti Sunflower Pharmaceutical Group (Xiangyang) Longzhong Co.

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-1

 , Ltd.

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-2

  (dále jen „Longzhong Sunflower“) v držení fyzické osoby He Jianhua. ) 10% vlastní kapitál.

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-3

  Po dokončení akvizice společnost drží celkem 65% společnosti Longzhong Sunflower.

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-4

  Oznámení ukazuje, že Longzhong Sunflower byla založena v roce 2002. K 31. prosinci 2016 má Longzhong Sunflower (konsolidovaná) celková aktiva 404 milionů juanů a vlastní kapitál 157 milionů juanů. V roce 2016 činil provozní příjem společnosti Longzhong Sunflower 467 milionů juanů a její čistý zisk byl 3026.

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-5

 0,2 milionu juanů.

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-6

  Kromě toho společnost Longzhong Sunflower vlastní 100% vlastní kapitál společnosti Sunflower Pharmaceutical Group Hubei Wudang Co. , Ltd.

Zvýšené podíly dceřiné společnosti Sunflower Pharmaceutical za účelem posílení kontroly léčiv-7

  (dále jen „Wudang Sunflower“).

  Společnost Sunflower Pharmaceutical uvedla, že tato kapitálová transakce vede k dalšímu posílení řízení jejích holdingových dceřiných společností.

  Longzhong Sunflower je v současné době holdingovou dceřinou společností společnosti a společnost nepřímo ovládá Wudang Sunflower prostřednictvím Longzhong Sunflower. V současné době mají výše uvedené dvě společnosti celkem více než 170 registračních čísel léků a 6 exkluzivních odrůd. Mezi nimi, poté, co jsou antipyretické granule Xiaoer Chaigui úspěšně „dvojkřížové odrůdy“, se společnost zaměří na provoz jako jediný produkt. Potenciálními klíčovými produkty budou také produkty ze série Honeysuckle, Qiuli Lung Lotion a Sydney.

  Finanční zpráva ukazuje, že Sunflower Pharmaceuticals dosáhla provozního výnosu 33. 6,3 miliardy juanů, což představuje meziroční nárůst o 10,83%; čistý zisk připadající na majitele společností kótovaných na burze činil 303 milionů juanů, což představuje meziroční pokles o 1,17%; čistý zisk bez jednorázových zisků a ztrát činil 235 milionů juanů, což je meziroční pokles o 7,13%. Pro Sunflower Pharmaceutical pomůže integrace kontrolních práv jejích dceřiných společností vedoucí roli společnosti v celkovém rozsahu farmaceutického průmyslu a poměru investic do produktů. Má určitý pozitivní dopad na zlepšení ziskovosti.

  Současný problém nadměrné závislosti na jediném produktu však stále existuje. Ačkoli v novém kole úprav katalogu zdravotního pojištění vstoupila řada farmaceutických výrobků pro dětské plicní onemocnění, kašel a astma do katalogu zdravotního pojištění a stala se „dvojitou křížovou odrůdou“, po vstupu do zdravotního pojištění stále existují produktové řady, objem je nižší, než se očekávalo,Riziko rozvoje trhu s nemocnicemi je nižší, než se očekávalo.

.