Internet

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika

souhrn

Beijing Business Daily (Reporter Sun Qixiang a Wang Xiaoli) Společnost Renfu Medicine, která právě vložila do vaku značku kondomu „Jissbon“, prodala aktiva v hodnotě 2,4 miliardy juanů. V krátkodobém horizontu byly dvě „jedna koupě a jedna prodej „.“ Význam transakce také vzbudil pozornost průmyslu. Dne 13. června vydala společnost Renfu Medicine oznámení, které má dále vysvětlit konkrétní provozní stav těchto dvou podniků

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-0

 Beijing Business Daily (Reporter Sun Qixiang a Wang Xiaoli) Společnost Renfu Medicine, která právě vložila do vaku značku kondomu „Jissbon“, prodala aktiva v hodnotě 2,4 miliardy juanů.

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-1

  V krátkodobém horizontu byly dvě „jedna koupě a jedna prodej „.

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-2

 “ Význam transakce také vzbudil pozornost průmyslu.

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-3

  Dne 13. června vydala společnost Renfu Medicine oznámení, které má dále vysvětlit konkrétní provozní stav těchto dvou podniků. Podle obsahu oznámení podepsaly včera společnosti Renfu Medicine a CSLBEHRINGASIAPACIFICLTD. (Čínský název „Jie Te Bei Lin (Asia Pacific) Co.

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-4

 , Ltd. “) „Equity Purchase Agreement“ za přibližně 351,8 milionů USD (přibližně RMB 2,4 miliardy) stoprocentní dceřiná společnost Wuhan Zhongyuan Ruide Biological Products Co. , Ltd. (dále jen „„Zhongyuan Ruide“) převedla 80% svých akcií na Jet Belling (Asia Pacific) Co.

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-5

 , Ltd. Před touto transakcí společnost Renfu Medicine právě získala druhou největší společnost na světě za 600 milionů USD (přibližně 4,1 miliardy RMB). globální podnikání v oblasti genderového zdraví společnosti Ansell Ltd.

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-6

 , včetně značky kondomů Jissbon.

Renfu Pharmaceutical: Akvizice společnosti Ansell má regulační rizika-7

  Z oznámení vyplývá,Tuto transakci prodeje aktiv je stále třeba podat nebo schválit příslušnými příslušnými orgány, jako je obchod, průmysl a obchod a devizy.

  Mezi těmito dvěma transakcemi „nákupu a prodeje“ však neexistuje žádná korelace.

  Společnost Renfu Medicine poukázala na to, že mezi touto transakcí a předchozí transakcí společnosti v oblasti sexuálního zdraví v rámci společnosti Ansell Ltd. neexistuje žádný související vztah ani související ujednání.

 Dvě transakce jsou zcela nezávislé. Po dokončení této transakce bude společnost Zhongyuan Ruide restrukturalizována na čínsko-zahraniční společnost s ručením omezeným.

  Jet Belling (Asia Pacific) Co.

 , Ltd. drží 80% jejích akcií a společnost drží 20% jejích akcií ; Zhongyuan Ruide nebude zahrnut do rozsahu konsolidovaných výkazů společnosti, společnost použije pouze ekvivalenční metodu k účtování zbývajících 20% vlastního kapitálu Zhongyuan Ruide. Tato transakce prodeje aktiv má však stále relativně velké rizikové faktory. Na jedné straně prodej aktiv dosud nebyl schválen valnou hromadou akcionářů ani vládními útvary.

Na druhé straně má Zhongyuan Ruide riziko, že transakci nelze dokončit kvůli výskytu závažných nepříznivých událostí před vypořádáním a neplnění smluvních stran. Navíc,Úplata za transakci prodeje aktiv je denominována a vyplacena v amerických dolarech a společnost Renfu Medicine může čelit kurzovému riziku. .