Automatický

Provinční vedoucí navštívili vyšetřovací úřad provinčního financí

souhrn

Chen Yunxian zdůraznil, že všechny příslušné jednotky musí seriózně studovat a realizovat duch projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na 40. konferenci kolektivního studia Politické kanceláře ústředního výboru se zaměřením na následující úkoly: Nejprve pevně pochopte povahu finančních služeb reálné ekonomice a podpoře financování Strukturální reformy na straně nabídky služeb s cílem dosáhnout integrovaného rozvoje financí, technologií a průmyslových odvětví;Druhým je efektivní prevence a kontrola finančních rizik a komplexní vyšetřování rizik

Provinční vedoucí navštívili vyšetřovací úřad provinčního financí

Provinční vedoucí navštívili vyšetřovací úřad provinčního financí-0

  Guangzhou Daily News Včera ráno Chen Yunxian, člen skupiny provinční vládní strany, vedl generální úřad provinční vlády a odpovědné soudruhy guangdongské „jedné banky a tři kanceláře“ do provinčního finančního úřadu k vyšetřování a hostil speciální sympozium k vyslechnutí příslušných odborů o budování silné finanční provincie v provincii Pracovní zpráva a relevantní názory a návrhy. Chen Yunxian zdůraznil, že všechny příslušné jednotky musí vážně studovat a realizovat ducha projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na 40.

Provinční vedoucí navštívili vyšetřovací úřad provinčního financí-1

   kolektivním studijním zasedání politického výboru ústředního výboru.

Provinční vedoucí navštívili vyšetřovací úřad provinčního financí-2

Zaměřte se na následující úkoly: Zaprvé pevně pochopte povahu finančních služeb v reálné ekonomice, prosazujte strukturální reformy na straně nabídky finančních služeb a dosáhněte integrovaného rozvoje financí, technologií a průmyslových odvětví; zadruhé, účinně předcházejte a kontrolujte finanční rizika a komplexně prozkoumejte skrytá rizika. Odvádějte dobrou práci v oblasti řízení a kontroly rizik u zdroje; třetí je prohlubování finančních reforem, pokračování v prohlubování rozvoje zóny volného obchodu a pilotní reforma a inovace v deltě Perlové řeky zóna,Urychlit výstavbu centra rizikového kapitálu v jižní Číně; čtvrtým je posílit vedení strany ve finanční práci a posílit budování talentového týmu. .