Stipendium

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5

souhrn

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5-0

  Před několika dny vydala rada spotřebitelů v Shenzhenu v provincii Kuang-tung vyšetřovací dopis společnosti FAW-Volkswagen ohledně problému se zápachem v Audi Q5.

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5-1

   Ve skutečnosti existuje dlouhá historie zpětné vazby od zákazníků ohledně silnějšího zápachu u vozu Audi Q5 a doba výroby vozidla s tímto problémem trvala také několik let. Podle rady spotřebitelů v Shenzhenu poskytlo k 8. červnu 70 vlastníků automobilů příslušné informace. Oba uvedli, že vnitřní zápach Audi Q5 z roku 2015 byl vážný.

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5-2

   Vůně páchnoucích ponožek, mrtvých myší a odpadkových košů. Na hlavních automobilových fórech popsali majitelé Audi Q5 v autě širokou škálu pachů. Problematické modely se neomezují pouze na Q5. Odrazili se také majitelé A4L a A3.

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5-3

   „Rada spotřebitelů v Shenzhenu vydala vyšetřovací dopis společnosti FAW-Volkswagen týkající se zápachu interiéru Audi Q5. “ Byly vzneseny tři otázky:Včetně počtu Q5, které společnost FAW-Volkswagen vyrobila od září 2013 do března 2016, aby nahradila zvukovou izolaci bavlny; zda zdroj zápachu pochází ze zvukového izolačního materiálu v automobilu; a majitele Audi Q5, který navrhl vyměnit zvukovou izolaci bavlna, FAW - Ať už Volkswagen poskytuje bezplatnou výměnu. Rozumí se, že Rada spotřebitelů v Shenzhenu ve vyšetřovacím dopise požadovala, aby FAW-Volkswagen do 10 pracovních dnů,To znamená odpověď do 22.

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5-4

   června. FAW-Volkswagen Audi doposud k dopisu neposkytl žádnou zpětnou vazbu.

Majitelé odrážejí zápach v Audi Q5-5

Podle CCTV.