Mezinárodní

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá

souhrn

Konference přezkoumala a schválila pracovní zprávu sedmého výboru, zvolila osmý výbor provinčního demokratického progresivního výboru Guangdong a zvolila zástupce 12. národního demokratického progresivního kongresu. Na prvním plenárním zasedání osmého výboru Demokratické progresivní provincie Guangdong byl za předsedu zvolen Lu Xiulu, Lu Kaiyin, Hu Xian, Huang Ling, Chen Qianwen, Li Xiaoqin, Chen Riyuan,Liu Bo byl zvolen místopředsedou, Ma Qingliang a další 2

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá-0

  Guangzhou Daily (reportér všech médií Liao Jingwen, korespondent Ouyang Yueying) Včera odpoledne byl v Guangzhou uzavřen osmý kongres Asociace pro podporu demokracie v provincii Kuang-tung.

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá-1

   Konference přezkoumala a schválila pracovní zprávu sedmého výboru, zvolila osmý výbor provinčního demokratického progresivního výboru Guangdong a zvolila zástupce 12. národního demokratického progresivního kongresu.

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá-2

   Na prvním plenárním zasedání 8.

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá-3

   provinčního výboru pro pokrok v demokracii v Kuang-tunguLu Xiulu byl zvolen předsedou, Lu Kaiyin, Hu Xian, Huang Ling, Chen Qianwen, Li Xiaoqin, Chen Riyuan a Liu Bo byli zvoleni za zástupce ředitele a 26 lidí včetně Ma Qinglianga bylo zvoleno jako stálý výbor.

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá-4

   Na zasedání byl zvolen 8. dozorčí výbor Demokratické progresivní provincie Guangdong a ředitelem byl zvolen Chen Qianwen. Stálý výbor osmého zasedání, jmenovaný na první schůzi výboru 8.

Osmý sjezd Demokratické progresivní provincie Guangdong se uzavírá-5

zasedání, jmenoval Wang Fu generálním tajemníkem provinčního výboru Guangdongu Demokratické pokrokové strany. .