Auto

400 čínských a evropských společností se schází ke spolupráci

souhrn

Uvádí se, že tato čínsko-německá (evropská) konference o spolupráci a výměně malých a středních podniků je sponzorována lidovou vládou provincie Guangdong, ministerstvem průmyslu a informačních technologií, čínskou bankou a německou průmyslovou a obchodní komorou. Jihočínská pobočka obchodní konference byla uspořádána na téma „Jeden pás, jedna cesta, inteligentní budoucnost“.

400 čínských a evropských společností se schází ke spolupráci

400 čínských a evropských společností se schází ke spolupráci-0

  Guangzhou Daily Jieyang (reportér pro všechny média Chen Jiayuan, korespondent oznámil) Včera ráno se ve městě Jieyang konala třetí čínsko-německá (evropská) konference o spolupráci a výměně malých a středních podniků.

400 čínských a evropských společností se schází ke spolupráci-1

   Yuan Baocheng, viceguvernér provincie Guangdong, Zhang Feng, člen skupiny Leadership Group a hlavní inženýr ministerstva průmyslu a informačních technologií, Zhang Junkuo, zástupce ředitele Centra pro výzkum vývoje státní rady, Yan Si, hlavní zástupce zastupitelského úřadu v Kantonu Německé obchodní a průmyslové komory,Akce se zúčastnil Otto Schilly, bývalý ministr německého spolkového ministerstva vnitra, Dr.

400 čínských a evropských společností se schází ke spolupráci-2

   Hund, čestný předseda Spolkového svazu zaměstnavatelů v Německu, a další čínští a zahraniční vůdci. 165 společností (institucí) z Německa, Španělska, Rakouska, Francie, Česká republika a více než 260 domácích podniků se účastní výměn a dokování.

400 čínských a evropských společností se schází ke spolupráci-3

Uvádí se, že tuto čínsko-německou (evropskou) konferenci o spolupráci a výměně malých a středních podniků pořádá lidová vláda provincie Guangdong,Společně pořádané ministerstvem průmyslu a informačních technologií, čínskou bankou a německou obchodní a průmyslovou komorou a pořádané lidovou vládou města Jieyang, provinční komisí pro hospodářské a informační technologie v provincii Guangdong a jihočínskou pobočkou Německá obchodní a průmyslová komora. Tématem je „Jeden pás, jedna cesta, inteligentní budoucnost“. .