Technologie

Provinční vůdci šli vyšetřovat provinční ministerstvo zemědělství

souhrn

Zeng Zhiquan zdůraznil, že je nutné důkladně prostudovat a realizovat ducha důležitého projevu generálního tajemníka Si Ťin-pchinga o práci „zemědělství, venkovských oblastí a zemědělců“ a důležitých pokynů pro práci v Guangdongu a vést práci v zemědělství a na venkově v našem provincie s požadavky „čtyři perzistence, tři podpory a dvě v popředí“, Realizovat rozhodování a nasazení ústředních a provinčních výborů stran a dělat dobrou práci při implementaci ústředního dokumentu č. 1 letos a prováděcí stanoviska naší provincie,Důsledně podporovat zemědělské dodávky

Provinční vůdci šli vyšetřovat provinční ministerstvo zemědělství

Provinční vůdci šli vyšetřovat provinční ministerstvo zemědělství-0

  Guangzhou Daily News Včera odpoledne Zeng Zhiquan, člen stálého výboru výboru provinční strany, šel do provinčního ministerstva zemědělství, aby prošetřil rozvoj zemědělství a venkovských oblastí. Podrobně prozkoumal provinční zemědělskou aplikaci a platformu pro komplexní správu zdrojů, kancelář pro potvrzení venkovských pozemkových práv, poslechl si zprávu o zemědělské a venkovské ekonomické práci v provincii a plně potvrdil práci provinčního zemědělského oddělení. Zeng Zhiquan zdůraznil,Je nutné důkladně prostudovat a implementovat důležitý projev generálního tajemníka Si Ťin-pchinga o práci „zemědělství, venkovských oblastí a zemědělců“ a důležité pokyny pro práci Guangdongu a vést práci v zemědělství a na venkově v naší provincii s požadavky „Čtyři vytrvalosti, tři podpory a dva v popředí.

Provinční vůdci šli vyšetřovat provinční ministerstvo zemědělství-1

  “ A realizovat je. provincie,Důsledně podporovat provádění strukturálních reforem na straně zemědělských dodávek.

Provinční vůdci šli vyšetřovat provinční ministerstvo zemědělství-2

   Je nutné dodržovat orientaci na problém, zdůraznit zaměření práce, urychlit potvrzení venkovských pozemkových práv, urychlit přizpůsobení struktury zemědělského průmyslu, urychlit kultivaci nových zemědělských podnikatelských subjektů a energicky budovat charakteristickou kvalitu Lingnanského zemědělství. Musíme emancipovat naši mysl a inovovat naše myšlení, abychom podpořili rozvoj zemědělství a rozvíjeli zemědělství pro volný čas a venkovskou turistiku ve světle místních podmínek. Posílit hnací sílu technologických inovací a plně hrát roli různých hlavních měst.

Provinční vůdci šli vyšetřovat provinční ministerstvo zemědělství-3

   Je nutné vytvořit společnou pracovní sílu, posílit koordinaci politiky a aktivně posílit horizontální a vertikální komunikaci. Je nutné posílit budování týmu a zlepšit pracovní schopnost, provést reformu „delegování kontroly a služeb“, posílit budování strany vládních agentur a vybudovat vysoce kvalitní tým pro správu zemědělství, který je pro lidi pragmatický a čistý.

Provinční vůdci šli vyšetřovat provinční ministerstvo zemědělství-4

(Kantonský).