Automatický

61 druhů obecných etiket není standardizovaných

souhrn

Tentokrát bylo vysláno celkem 72 vyšetřovatelů, aby vyšetřili 10 souvisejících řetězových lékáren, 26 jednotlivých lékáren a 10 následných kontrol. Bylo vyšetřováno 977 běžných odrůd potravin a 1085 odrůd zdravé výživy. Výsledky ukázaly, že existovalo 61 odrůd obecných nesrovnalostí v označování potravin a 1 odrůda padělaných zdravých potravin. Vyšetřovací oddělení podalo žalobu pro podezření na porušení předpisů

61 druhů obecných etiket není standardizovaných

61 druhů obecných etiket není standardizovaných-0

  Guangzhou Daily News (reportér pro všechny média Zhang Xiangyu, korespondent Liu Tianzhu) Objasnit klíčové produkty a klíčové oblasti kampaně „Zdravá výživa“ „Čtyři ne“ (boj proti čtyřem nelegálním činnostem nelegální výroby, nezákonnému provozu, nelegálnímu přidávání a nelegální propaganda zdravých potravin), klíčová místa, zlepšit vhodnost a účinnost zvláštních akcí proti „čtyřem Nons“,Městský úřad pro kontrolu potravin a léčiv nedávno provedl důkladné vyšetřování nesrovnalostí v označování a identifikaci zdravých potravin ve 21 městech a okresech spadajících do jeho působnosti. Tentokrát bylo vysláno celkem 72 vyšetřovatelů, aby vyšetřili 10 souvisejících řetězových lékáren, 26 jednotlivých lékáren a 10 následných kontrol. Bylo vyšetřováno 977 běžných odrůd potravin a 1085 odrůd zdravé výživy.

61 druhů obecných etiket není standardizovaných-1

   Výsledky ukazují, žeExistuje celkem 61 odrůd nepravidelných štítků na potravinách a 1 odrůda padělaných zdravých potravin.

61 druhů obecných etiket není standardizovaných-2

   Vyšetřovací oddělení podalo žalobu pro podezření na porušení zákona. Mezi hlavní problémy zjištěné při vyšetřování patří: Zaprvé, názvy běžných potravin, obaly „nárazových“ léků nebo zdravých potravin, které zaměňují pojmy a uvádějí spotřebitele v omyl, zadruhé, běžné potraviny obsahující nové složky potravin určené státem. Štítky a pokyny neuvádějí příslušnou populaci a omezují požadované množství; zatřetí, padělaná zdravá výživa „loví v problémových vodách“ bez loga „modrý klobouk“ narušuje tržní prostředí. Městský úřad pro kontrolu potravin a léčiv připomíná spotřebitelům, aby racionálně konzumovali a nakupovali zdravé potraviny vyráběné kompatibilními výrobci prostřednictvím formálních kanálů.

61 druhů obecných etiket není standardizovaných-3

.