Finance

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků

souhrn

Až dosud speciální nápravné akce postupně prováděly intenzivní opravy na souvisejících silnicích s hustým provozem a lidmi, jako je obchodní čtvrť Lihe, obchodní čtvrť Shiqi Daxin a obchodní čtvrť East Ocean Daxin. Z toho bylo na místě vyšetřeno 30 869 případů porušení pravidel provozu motorových vozidel a elektronická policie zachytila ​​13 734 případů porušení předpisů týkajících se provozu. Podle zprávOd 15. června bude město Zhongshan platit

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků-0

  Guangzhou Daily (reportér všech médií Pan Bin, korespondent Liu Hongxi a Xing Shupei) Včera oddělení dopravní policie veřejné bezpečnosti Zhongshan informovalo, že od 15. června se dopravní policie Zhongshan zaměří na renovaci sedmi silnic v okolních oblastech městské správy , včetně silnic Xingzhong Road a Dongyuan Road Provoz motorových vozidel je nezákonný. Rozumí se, že ke dni 12.

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků-1

   června byla dvouměsíční zvláštní nápravná akce pro porušení parkování vyšetřována a řešena více než 40 000 dopravních přestupků souvisejících s výtržnictvím a parkováním. Prostředí městského silničního provozu se postupně zlepšovalo. Oddělení dopravní policie pro veřejnou bezpečnost města Zhongshan uvedlo, že hlavním účelem vyšetřování porušení parkování je snížit dopravní zácpy způsobené porušením parkování, aby si řidiči mohli vytvořit dobrý zvyk parkovat libovolně a vyhnout se svévolnému obsazení silničních zdrojů namísto ukládání pokuty stranám. Pokud „nezměníte po opakovaných pokynech“ nebo nelegálně zastavíte na frekventovaných silnicích,Pokud je provoz vážně ovlivněn, bude majiteli vozidla v souladu se zákonem uložena pokuta 200 juanů.

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků-2

   Pokud má dotčená strana námitky proti porušení vyšetřované zastavení, může se obrátit na oddělení dopravní policie k ověření. Až dosud speciální nápravné akce postupně prováděly intenzivní opravy na souvisejících silnicích s hustým provozem a lidmi, jako je obchodní čtvrť Lihe, obchodní čtvrť Shiqi Daxin a obchodní čtvrť East Ocean Daxin. Z toho bylo na místě vyšetřeno 30 869 případů porušení pravidel provozu motorových vozidel a elektronická policie zachytila ​​13 734 případů porušení předpisů týkajících se provozu.

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků-3

   Podle zpráv se od 15.

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků-4

   června bude oddělení dopravní policie města Zhongshan zaměřovat na opravu sedmi silnic v okolních oblastech samosprávy, včetně silnic Xingzhong Road a Dongyuan Road.

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků-5

   Konkrétně: Xingzhong Road, Dongyuan Road, Qiwan Road, Sunwen East Road, Songyuan Road, Zhuyuan Road,Zhongshan Road a Dongyu Road.

Za dva měsíce bylo vyšetřeno a vyřešeno více než 40 000 dopravních přestupků-6

Klíčové nápravy: nezaparkujte na parkovacích místech podle předpisů; zaparkujte na omezená časová parkovací místa déle než omezenou dobu; použijte zmrzlinu, kamenné pilíře, soukromá parkovací zařízení nebo jiné náčiní k obsazení parkovacích míst na ulici. .