Živobytí

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“

souhrn

Nedávno se začal ucházet o nabídku „Projekt podpory městského designu a plánování krajiny v Guangzhou 2017“. Kromě sestavení mapy městské krajiny v Guangzhou bude také sestavovat a řídit mezinárodní vynikající průmyslové budovy, veřejné budovy a příklady obytných budov a charakteristické prvky zlepšit Guangzhou. Úroveň městské výstavby. Rozsah prací na projektu pokrývá celé město Kanton.Mezi nimi je klíčovou oblastí centrální město,

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-0

  Guangzhou Daily (reportér pro všechny média Du Juan) Jak lépe odrážet kouzlo Guangzhou, jehož historie má více než 2 000 let a rozkládá se na ploše 7 434 kilometrů čtverečních? Guangzhou poprvé sestaví mapu ve stylu města.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-1

   Na rozdíl od běžných turistických map tato kniha map ve stylu „1 + N“ ukáže turistům a profesionálům nejvýraznější budovy v Guangzhou.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-2

  Nejvýraznější cesta, nejvýraznější městský obývací pokoj atd.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-3

  , Zdůrazňují jedinečné městské kouzlo Guangzhou.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-4

   Nedávno se začal ucházet o nabídku „Projekt podpory městského designu a plánování krajiny v Guangzhou 2017“. Kromě sestavení mapy městské krajiny v Guangzhou bude také sestavovat a řídit mezinárodní vynikající průmyslové budovy, veřejné budovy a příklady obytných budov a charakteristické prvky . Zlepšit úroveň městské výstavby v Kantonu.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-5

   Rozsah práce projektu pokrývá celé město Kanton, přičemž klíčovou oblastí je centrální městská oblast. Centrální městská oblast zahrnuje všechny čtyři okresy Liwan, Yuexiu, Tianhe a Haizhu, stejně jako oblast jižně od dálnice North Second Ring v okrese Baiyun a jižní oblast okresu Huangpu.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-6

   Je to také poprvé, co Guangzhou sestavil mapu prvků města. Na rozdíl od běžných turistických map bude mapa městské krajiny vycházet z pohledu městského designu a pomocí různých formátů map bude ukazovat přírodní krajinu, historickou krajinu, budoucí krajinu, charakteristické budovy a charakteristické cesty Guangzhou profesionálům, turistům a místním občanům. doma i v zahraničí.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-7

  , Zvláštní místa atd.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-8

  , plně demonstrují městské kouzlo Guangzhou.

Kanton chce nakreslit „mapu stylu“-9

.