Politický

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů

souhrn

Podle návrhu konzultace dosáhne do roku 2021 rozsah bioprůmyslu v Guangzhou 500 miliard juanů; současně vydal Guangzhou řadu politik a opatření na podporu biofarmaceutického průmyslu a nově vypořádaných společností a projektů bude odměněn až 100 miliony juanů. Geng Xujing, reportér všech médií z Guangzhou Daily, uvádí řadu zásad a opatření na podporu vstupu biofarmaceutického průmyslu do klinického I,Nové ve studiích fáze II a III

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-0

  Guangzhou bude energicky rozvíjet odvětví „IAB". Nedávno se Komise pro rozvoj a reformy v Guangzhou ujala vedení při přípravě „Pětiletého akčního plánu pro rozvoj biomedicínského průmyslu v Guangzhou (2017-2021)" (Návrh na Vyžádání komentářů) ve spolupráci s příslušnými útvary města a vyžádané veřejně Veřejné mínění. Podle návrhu konzultace dosáhne do roku 2021 rozsah bioprůmyslu v Kantonu 500 miliard juanů;Guangzhou současně vydal řadu politik a opatření na podporu biomedicínského průmyslu a nově vypořádané společnosti a projekty udělí až 100 milionů juanů. Text / Guangzhou Daily All-Media Reporter Geng Xujing Různé politiky a opatření na podporu biofarmaceutického průmyslu pro nové lékové projekty vstupující do klinické fáze I, II, respektive III výzkumu, poskytují financování 500 000 juanů, 1 milion juanů a 2 miliony juanů podpora poprvé.

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-1

   třída,Podniky v Guangzhou s třetí kategorií osvědčení o registraci produktu zdravotnického prostředku získají 100 000 juanů a 200 000 juanů jako odměnu za hlavní nové léky, které získaly nové certifikáty o léčivých přípravcích, inovativní zdravotnické prostředky, které získaly osvědčení o registraci, a projekty na dosažení industrializace v Guangzhou Až 4 miliony juanů v dotacích na nově zavedené biomedicínské projekty a splacený základní kapitál více než 20 milionů juanů pro podniky,Rovněž slibuje, že do 10 let od data průmyslové a obchodní registrace, registrační a kancelářské lokality, výběru daní a řídících vztahů se nepohne z podniků v Guangzhou, komunální finance je odmění podle výše projektové investice a každá společnost odmění až 100 milionů juanů na podporu držení licencí na seznamy drog. Výstavba svěřených výrobních základen poskytne celkem 500 milionů juanů na podporu okresů, kde se každá svěřená výrobní základna nachází. Používá se pro konstrukci základny; pokud držitel licence na marketing léčiv pověří místním podnikem výrobu odrůdy drog v držení místního podniku, bude poskytnuta určitá částka pobídkové podpory podle jeho prodeje. Podnik bude hlavním subjektem a provozovnou společných laboratoří se zdravotnickými zařízeními, výzkumnými ústavy atd.

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-2

  , povzbuzovat společnost Named ve jménu vůdce lékařské technologie, rozvíjet multidisciplinární a víceoborovou spolupráci pro zřízení společných laboratoří,Poskytovat podporu v souladu s příslušnými předpisy s maximální odměnou 10 milionů juanů na podporu podniků při provádění hodnocení konzistence kvality a účinnosti generických léků a první tři ze tří nejlepších přípravků v zemi v základním katalogu léků, které prošly generickým lékem hodnocení konzistence léků v souladu s národními předpisy. jiné odrůdy chemických přípravků pro hodnocení konzistence generických léků,2 miliony až 3 miliony juanů pro každou paletu finanční podpory pro implementaci domácí verze „Kodexu řízení kvality farmaceutické výroby“ z roku 2010 nebo Spojených států, Evropské unie a dalších rozvinutých zemí Transformace SVP, transformace vědeckých a technologických úspěchů, inspekční a testovací projekty mají prioritu v klíčové technologické transformaci města U projektů budou poskytovány dotace na základě investic do dlouhodobého majetku projektu nepřesahujících 30% a maximum jediného projektu nepřesáhne v roce 2021 5 milionů juanů k dosažení následujících cílů:Rozsah bioprůmyslu dosáhl 500 miliard juanů, s přidanou hodnotou 120 miliard juanů, což představuje více než 4% HDP, z čehož výstupní hodnota biomedicínského zpracovatelského průmyslu činila přibližně 100 miliard juanů, což podporuje vedoucí podnik s mezinárodním vlivem 15–20 miliard juanů. Známá značka a ochranná známka pro biomedicínu a zdravotnické prostředky 3–5 lídrů v oboru s více než 10 miliardami juanů shromažďuje 30–50 lídrů v oboru, aby přilákala 1 ~ 2 světové top 500 společností k založení Číny sídlo a výrobní základna výzkumu a vývoje v Guangzhou Inovativní výzkum a vývoj20 Nová droga,100 léků dokončilo hodnocení konzistence kvality a účinnosti generických léků, 200 biofarmaceutických společností Investice do výzkumu a vývoje v oblasti zdravotnických prostředků třídy II a třídy III dosáhly více než 4,5% a urychlily výstavbu center pro hodnocení bezpečnosti, nemocnic klinického výzkumu a dalších průmyslových platforem veřejné služby Realizovat deset klíčových projektů: projekt industrializace biomedicíny,Špičkové projekty inovace zdravotnických zařízení, implementace nových obchodních formátů, přední projekty, projekty základní aglomerace a modernizace, projekty výstavby inovačních platforem, slavné podniky a projekty pěstování slavných produktů, velké projekty výstavby projektů, projekty otevírání talentů a inovací, mezinárodní investice a projekty zavádění technologií, institucionální mechanismy Vyžadování stanovisek k inovačnímu projektu před 30 dny.

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-3

   Máte-li jakékoli připomínky, zašlete prosím zpětnou vazbu písemně Komisi pro rozvoj a reformy (divize špičkových technologií) do 30. června. Vysvětlete konkrétní důvody a základ komentářů.

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-4

   Podepište prosím skutečné jméno do písemných materiálů nebo e-mailů odrážejících situaci a uveďte kontaktní číslo a poštovní adresu pro potvrzení kontaktu.

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-5

   Přijímající oddělení: Komise pro rozvoj a reformu v Kantonu (divize špičkových technologií) Adresa: Místnost 1104, No.

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-6

   45 Lianxin Road, Yuexiu District, Guangzhou PSČ:510032 Tel: 020-83123751 Fax: 020-83338235 E-mail: [email protected]

Nejvyšší odměna za projekty biomedicíny je 100 milionů juanů-7

gov. cn.