Fakta

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai

souhrn

Xinhua News Agency, Changchun (Reporters Gao Nan, Yanchang Cai) Podezřelé stopy tygra sibiřského a další informace byly nedávno objeveny v lesnickém úřadu Tianqiaoling v provincii Jilin. 12. června Monitorovací a výzkumné středisko Státní správy lesů sibiřského tygra a leoparda potvrdilo, že se jedná o dospělého samce sibiřského tygra. Od září 2008 Forestry Bureau našel informace o aktivitách divokého sibiřského tygra a leoparda již po 31.

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai-0

 Xinhua News Agency, Changchun (Reporters Gao Nan, Yanchang Cai) Podezřelé stopy tygra sibiřského a další informace byly nedávno objeveny v lesnickém úřadu Tianqiaoling v provincii Jilin.

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai-1

  12. června Monitorovací a výzkumné středisko Státní správy lesů sibiřského tygra a leoparda potvrdilo, že se jedná o dospělého samce sibiřského tygra.

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai-2

  Toto je 31.

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai-3

  čas, kdy Forestry Bureau od září 2008 našla informace o činnosti divokých sibiřských tygrů a levhartů. Znamená to, že divoký sibiřský tygr v mé zemi vykazuje trend šíření z úzké distribuční oblasti čínsko-ruských hranic na západ od hory Changbai.

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai-4

  20.

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai-5

  května objevil Wang Guangyao, chovatel dřevěných žab v Rocket Valley, lesní farmě Huapidianzi Forest, podezřelé stopy a výkaly sibiřského tygra při chovu dřevěných žab.

Tygři se znovu objevili v Tianqiaoling, Jilin, sibiřští tygři se rozšířili na západ od hory Changbai-6

  Po obdržení zprávy poslala Správa rezerv sibiřského tygra v Tianqiaoling Forestry Bureau pracovníky průzkumu na lesní farmu, aby provedli průzkum na místě. Po prohlídce stopy: podložka zadních nohou je široká 11 cm, šířka dlaně 12,5 cm a délka dlaně 11,5 cm. 30. května Wang Guangyao znovu našel podezřelý amurský tygří trus a pozůstatky lebky srnce a malou zbytku předních nohou, když amurský tygr zaútočil na srnce.

  Odpoledne téhož dne se na místo vrhli vyšetřovatelé ze správy rezerv, aby provedli vyšetřování na místě.

  Lesní oblast Tianqiaoling se nachází na jižním úpatí větve Laoyeling v pohoří Changbai. Sousedí s národní přírodní rezervací Heilongjiang Muling na severu a národní přírodní rezervací Jilin Wangqing na východě. Odborníci identifikovali obrázky, výkaly, stopy atd.

  A zjistili, že v této oblasti žijí nejméně 3 sibiřští tygři. Cao Yongfu, ředitel lesnické kanceláře Tianqiaoling, uvedl, že to plně ukazuje, že lesnická oblast Tianqiaoling není jen potenciálním místem osídlení pro rozšíření populací sibiřských tygrů v přírodních rezervacích Hunchun a Wangqing za účelem hledání nových domovů. Je to také důležitý ekologický koridor pro šíření populací tygrů sibiřských ve vnitrozemí. „Divoký sibiřský tygr ukázal trend šíření z úzké distribuční oblasti čínsko-ruských hranic na západ od hory Changbai, což také naznačuje klíčovou koridorovou funkci lesnického úřadu Tianqiaoling při obnově divokého sibiřského tygra projekt a důležitá role budoucího místa šíření zdrojů.

 , což naznačuje, že se přizpůsobilo místnímu prostředí,Žije v této oblasti stabilně. „Řekl Cao Yongfu.

.