Zábava

Zadrženo 85 000 tun nelegálního vstupu pevného odpadu v hodnotě 1 miliardy juanů

souhrn

Guangzhou Daily, Shantou (reportér pro všechny média Chen Jiayuan, korespondent Shanguan Xuan) včera ve 3 hodiny ráno, Shantou Customs, pod velením Úřadu proti pašeráctví Generální správy cel a Úřadu proti pašování Předsednictvo sub-správy Guangdong a za pomoci bratrských cel jako Guangzhou a Shenzhen byl vývojový kód „1701“. „V Shantou, Shenzhen, Guangzhou, byla zahájena zvláštní kampaň proti pašování pevného odpadu.Ve stejné době Huidong a další místa prováděli vyšetřovací operace, jedna

Zadrženo 85 000 tun nelegálního vstupu pevného odpadu v hodnotě 1 miliardy juanů

Zadrženo 85 000 tun nelegálního vstupu pevného odpadu v hodnotě 1 miliardy juanů-0

  Guangzhou Daily, Shantou (reportér pro všechny média Chen Jiayuan, korespondent Shanguan Xuan) včera ve 3 hodiny ráno, Shantou Customs, pod velením Úřadu proti pašeráctví Generální správy cel a Úřadu proti pašování Předsednictvo sub-správy Guangdong a za pomoci bratrských cel jako Guangzhou a Shenzhen byl vývojový kód „1701“. „V Shantou, Shenzhen, Guangzhou, byla zahájena zvláštní kampaň proti pašování pevného odpadu. Současně Huidong a další místa prováděli vyšetřovací operace a ničili zločineckou síť Liang, Zheng a dalších skupin pomocí licencí na dovoz pevného odpadu jiných osob k pašování odpadních plastů, kovového šrotu a jiného pevného odpadu do země. Původně se odhadovalo, že v případě šlo o zhruba 85 000 tun pevného odpadu a počáteční hodnota případu byla 1 miliarda RMB.

Zadrženo 85 000 tun nelegálního vstupu pevného odpadu v hodnotě 1 miliardy juanů-1

   Jednalo se o největší případ pašování odpadu zabavený od založení celnice. Podle předběžných šetření od října 2014 Liang Mou, Zheng Mou a další celní odbavovací gangy podvodně používaly dovozní licence na tuhý odpad jiných lidí pro více majitelů tuzemského nákladu, včetně továrny na plasty v okrese Longhu v Shantou, formou kontejnerizace. pašováno a dováženo velké množství falešných zpráv a dováženo odpadní plasty, kovový šrot a jiné pevné odpady, což zahrnuje přibližně 85 000 tun zboží. Shantou Customs řekl:Pašování tuhého odpadu má velká nebezpečí a je obtížné ho zlikvidovat, a to bylo vždy středem národních zvyklostí.

Zadrženo 85 000 tun nelegálního vstupu pevného odpadu v hodnotě 1 miliardy juanů-2

   „Opatření pro nakládání s dovozem tuhého odpadu v mé zemi“ jasně stanoví: „Veškerý dovážený tuhý odpad musí používat jako surovinu podniky uvedené v příslušné dovozní licenci na tuhý odpad“ a „Převod licencí souvisejících s dovozem odpadu je zakázán. “ Akce zapojený gang představoval pašování zločinů. Osoba odpovědná za celní správu uvedla, že úspěšné prolomení případu má velký význam pro standardizaci průmyslu produkce a zpracování tuhého odpadu v mé zemi, pro potlačování trestné činnosti porušovatelů zákona a pro plnou ochranu národního ekologického prostředí a životů a zdraví lidí.

Zadrženo 85 000 tun nelegálního vstupu pevného odpadu v hodnotě 1 miliardy juanů-3

. .