Majetek

Vedoucí představitelé měst se setkali s tchajwanskou hospodářskou a obchodní delegací

souhrn

Člen stálého výboru Lu Yixian představil delegaci nedávný hospodářský a sociální rozvoj Guangzhou a zaměřil se na investiční průmysl a související oblasti, kterých se delegace obávala, a také na energický rozvoj biomedicínského průmyslu, automobilového průmyslu, elektroniky informační průmysl a další průmyslová odvětví v Guangzhou. Bylo zdůrazněno plánování a výstavba technologicky vyspělých parků, jako je Guangzhou Science City a Guangzhou Biological Island.Řekl, že biomedicínský průmysl

Vedoucí představitelé měst se setkali s tchajwanskou hospodářskou a obchodní delegací

Vedoucí představitelé měst se setkali s tchajwanskou hospodářskou a obchodní delegací-0

  Guangzhou Daily News Včera se Lu Yixian, člen Stálého výboru Městského stranického výboru a vedoucí odboru práce Spojených frontů, setkal s delegací tchajwanské ekonomické a obchodní guangzhouské delegace vedené Yin Qimingem, bývalým vedoucím tchajwanského ekonomického oddělení . Člen stálého výboru Lu Yixian představil hostující delegaci nedávný hospodářský a sociální rozvoj Guangzhou a zaměřil se na investiční průmysl a související oblasti, kterým hostující delegace věnovala pozornost. Bylo zdůrazněno plánování a výstavba automobilového průmyslu, elektronického informačního průmyslu, Guangzhou Science City, Guangzhou Biological Island a dalších high-tech parků. Řekl, že jako jeden ze strategicky se rozvíjejících průmyslových odvětví v Guangzhou má biomedicínský průmysl obrovský prostor pro rozvoj a stane se důležitým faktorem ovlivňujícím budoucí ekonomický rozvoj Guangzhou.

Vedoucí představitelé měst se setkali s tchajwanskou hospodářskou a obchodní delegací-1

V současné době Guangzhou dále zdokonaluje inovační ekosystém, podporuje aglomeraci a rozvoj biofarmaceutického průmyslu a zaměřuje se na budování národního i globálního centra pro biofarmaceutický průmysl. Vítáme tchajwanské podnikatele, aby poznali Guangzhou a investovali do Guangzhou, aby vytvořili situaci prospěšnou všem. .