Obchodní

Konala se telekonference zemského generálního tajemníka a ředitele úřadu (oddělení)

souhrn

Guangzhou Daily News Včera odpoledne se v Guangzhou konal videokonferenční a telefonní konference generálního tajemníka provinčního vládního systému a konferenční ředitel. Setkání důkladně prostudovalo a implementovalo ducha řady důležitých projevů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga a svědomitě implementovalo požadavky na rozmístění generálního tajemníka a generálního ředitele národní vlády a dvanáctého zemského kongresu strany. Podle tajemníka Chu Čun-chua,Guvernér Ma Xingrui navrhl vládní práci

Konala se telekonference zemského generálního tajemníka a ředitele úřadu (oddělení)

Konala se telekonference zemského generálního tajemníka a ředitele úřadu (oddělení)-0

  Guangzhou Daily News Včera odpoledne se v Guangzhou konal videokonferenční a telefonní konference generálního tajemníka provinčního vládního systému a konferenční ředitel.

Konala se telekonference zemského generálního tajemníka a ředitele úřadu (oddělení)-1

   Setkání důkladně prostudovalo a implementovalo ducha řady důležitých projevů generálního tajemníka Si Ťin-pchinga a svědomitě implementovalo požadavky na rozmístění generálního tajemníka a generálního ředitele národní vlády a dvanáctého zemského kongresu strany. Podle tajemníka Chu Čun-chua,Požadavky guvernéra Ma Xingrui na práci vlády byly prozkoumány a nasazeny pro vládní systémové úřady provincie (oddělení).

Konala se telekonference zemského generálního tajemníka a ředitele úřadu (oddělení)-2

   Schůze se zúčastnil a přednesl projev Li Feng, generální tajemník zemské vlády a ředitel generálního úřadu. Setkání poukázalo na to, že provinční vládní systémové úřady (útvary) by měly důkladně studovat a implementovat ducha řady důležitých projevů a nových myšlenek, nových myšlenek a strategií pro správu země generálního tajemníka Si Ťin-pchinga.

Konala se telekonference zemského generálního tajemníka a ředitele úřadu (oddělení)-3

Včasně implementujte požadavky „pět vytrvalosti“ generálního tajemníka Si Ťin-pchinga na práci generálního úřadu a důležité pokyny premiéra Li Keqianga. V souladu s duchem setkání generálního tajemníka národní vlády a ředitele generální úřad, věnovat zvláštní pozornost ideologické a politické výstavbě a pevně si vybudovat absolutně loajální politický charakter, soustředit se na střed, sloužit celkové situaci a plně hrát ústřední roli vládního systému,Bude vynaloženo úsilí na zlepšení výkonu a efektivity práce, zlepšení úrovně vědeckého rozhodování o službách, věnování zvláštní pozornosti dohledu a implementaci, neustálé zlepšování úrovně vládních informací a schopností reagovat na mimořádné události a usilovat o podporu práce úřadu (oddělení) vládního systému na novou úroveň. (Fu Xin).