Politický

První období dešťů skončilo

souhrn

Zprávy z našich novin (reportér Chen Yongquan, korespondent Yang Xueqing) Konečně pršelo a obloha je jasná! Meteorologické oddělení předpovídá, že první období dešťů v tomto roce skončilo. Od této chvíle až do víkendu bude počasí i nadále oblačné a teplota nepřekročí 30 ° C. Užijte si pohodlné začátek léta, zatímco letní slunovrat zde není. Včera byl v našem městě slabý až mírný déšť.celkový součet

První období dešťů skončilo

První období dešťů skončilo-0

  Zprávy z našich novin (reportér Chen Yongquan, korespondent Yang Xueqing) Konečně pršelo a obloha je jasná! Meteorologické oddělení předpovídá, že první období dešťů v tomto roce skončilo.

První období dešťů skončilo-1

   Od této chvíle až do víkendu bude počasí i nadále oblačné a teplota nepřekročí 30 ° C.

První období dešťů skončilo-2

   Užijte si pohodlné začátek léta, zatímco letní slunovrat zde není. Včera byl v našem městě slabý až mírný déšť.

První období dešťů skončilo-3

  Kumulované srážky jsou 13,2 mm. Včera byla nejnižší teplota v našem městě 22,2 ℃ a nejvyšší teplota 25 ℃.

První období dešťů skončilo-4

   Městská meteorologická observatoř předpovídá, že v příštích třech dnech bude ve městě dominovat oblačné počasí a teplota bude každým dnem stoupat, ale nejvyšší teplota bude nižší než 30 ° C.

První období dešťů skončilo-5

   Meteorologické oddělení analyzovalo, že kolem 11 hodin včera v noci přistál druhý tajfun „Miao Bai“ letos na poloostrově Dapeng v Shenzhenu v provincii Kuang-tung. Spojí studený vzduch ze severu na jih, aby společně zasáhla subtropickou „situaci“. Proto bude v následujících čtyřech nebo pěti dnech většina částí provincie, včetně Wu-chanu, udržovat relativně chladné počasí a vlhkost během období dešťů. Pocit se hodně sníží.

První období dešťů skončilo-6

   Odhaduje se, že dnes bude nejnižší teplota v našem městě 22 ℃ a nejvyšší teplota 27 ℃.

.